Články v kategórii

Rozhovory

Sexualita ženy

Rozprávania o zdravej intimite a sexualite nikdy nie je dosť. Preto som veľmi vďačná, že som mala možnosť nahrať pre vás nový rozhovor na túto tému. Tentokrát s veľmi krásnou, slnečnou bytosťou - Katkou Soleil. Verím, že vás našou rozpravou inšpirujeme. 

Kategória
Rozhovory
27.3.2024
Čítať ďalej→

Rozhovor s ajurvédskou doktorkou - priamo na Srí Lanke

Keď som bola naposledny na Srí Lanke, využila som čas a urobia pre vás rozhovor priamo s jednou z našich doktoriek. Dozviete sa v ňom napr. aký je rozdiel medzi Srí Lankou a Indiou, či to, prečo najčastejšie chodia európania na Srí Lanku. 

Kategória
Rozhovory
21.9.2023
Čítať ďalej→

Evka Cikrytová - Vďaka strave žijem

Poznáte Evku Cikrytovú a jej projekt Jíme jinak? Nech je vaša odpoveď kladná či záporná, tu si môžete vypočuť rozhovor s touto inšpiratívnou ženou. Evka podobne ako ja si prešla náročným obdobím, kde bola v ohrození života a lekári jej nevedeli pomôcť. Až si pomohla sama cez zdravú stravu. 

Kategória
Rozhovory
20.9.2023
Čítať ďalej→

Dobromilka - Ajurvéda v našich životoch

Prinášam vám ďalší veľmi výživný rozhovor s veľmi inšpirativnou ženou - Dobromilkou Bartovicovou. Tentokrát sme sa pozreli na tému AJURVÉDA. Určite sa aj zasmejete, no hlavne získate kvalitné informácie. Vo videu sa dozviete množstvo praktických rád, ako spoznať samého seba a to, čo sa v nás deje. 

Kategória
Rozhovory
20.9.2023
Čítať ďalej→

Vďačná za svoje telo

V marcovom číslo Magazín Evita ste si mohli prečítať rozhovor so mnou na tému Vďačná za svoje telo. Ak ste si ho však nestihli zakúpiť, tu je pre vás rozhovor prístupný. Okrem iného sa v ňom dozviete, prečo ženy nemajú rady svoje telá, ako to môžeme zmeniť, kde treba začať a na čo si dať pozor. Takisto sa povieme o tom, čo to znamená byť vedomá, kto a čo je zrkadlom našej sebalásky, či to, kde ako ženy prichádzame najviac o svoju energiu.

Kategória
Rozhovory
31.3.2023
Čítať ďalej→

Sexualita trochu ináč

Prinášam vám ďalší rozhovor na moju obľúbenú tému - Zdravá sexualita a intimita. Tentokrát ma vyspovedal Leo Prema a ten si servítku pred ústa nedával. Nebál sa zabrdnúť do naozaj šťavnatých tém a otázok, ktoré trápia skoro každý jeden pár. Akurát o nich nehovoria. My áno. 

Kategória
Rozhovory
30.6.2022
Čítať ďalej→

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie
Kliknutím na “Beriem na vedomie” súhlasíte s ukladaním cookies vo vašom zariadení za účelom skvalitňovania tejto stránky a zážitku počas jej používania.