Grafika a obálka e-knihy Poradňa zdravého stravovania Moniky Hodásovej
na Všetky otázky o zdravej strave vám odpoviem v novom e-booku

Poradňa zdravého stravovania

Zmena stravy mi pred rokmi zachránila život a môže aj vám. V tomto e-booku vám prinášam poznatky z niekoľkých rokov štúdia výživy a mojej praxe. Jeho kúpou získate informácie, ktoré ste vždy hľadali.  

Čo sa v knihe dozviem?
Vychádza v spolupráci s časopisom
Webflow Ecommerce Template Hero Image 2

Ako vznikla táto kniha?

Veľa mojich projektov či nápadov mi prichádza pri mojich meditáciách a tak to bolo aj v prípade tohto ebooku. Stále ma vyhľadáva veľmi veľa klientov, ktorí sa chcú poradiť ohľadne zdravého stravovania. A ja mám na to stále menej a menej času. Moje poslanie a volanie je už niekde inde. Bola by však škoda, keby roky môjho štúdia a praxe v tejto oblasti zostali nedostupné pre ďalších ľudí, a tak som sa rozhodla vytvoriť tento ebook. V spolupráci s časopisom Vitalita vznikol tento unikátny projekt, inšpirovaný práve vami a vašimi otázkami.

o Čom sa v e-booku dočítate?

Presne to, na čo ste sa ma vždy ohľadom stravy pýtali. E- book je súhrnom otázok priamo od vás, mojich klientov. Tých otázok, s ktorými som sa v svojej práci stretávala najčastejšie. V odpovediach nájdete vysvetlenie prečo by ste mali alebo nemali robiť to na čo sa pýtate, čo to vo vašom tele spôsobí a takisto ako to môžete zmeniť. Pomôže vám priniesť jasnosť do vášho zmätku.

Získate odpovede Na vaše otázky

 • Ako môžem zdravo schudnúť?
 • Ako je to s očistami?
 • Ako variť zdravo pri dvoch malých deťoch?
 • Ako je to s mliečnymi výrobkami?
 • Ako môžem ovplyvniť bolestivú menštruáciu stravou?
 • Ako vplýva strava na našu psychiku?
 • Ako mám riešiť dlhodobú zápchu?
 • Ako je to s prekyslením organizmu?
 • Prečo mám stále chuť na sladké?
 • a mnohé iné...

Prečo si nechať poradiť odo mňa?

Pôvodne som vyštudovala Ekonomickú univerzitu, no moje vlastné zdravotné problémy ma nakoniec priviedli na úplne inú cestu. Svoje poslanie som našla v holistickom terapeutickom prístupe k zdraviu človeka, vďaka čomu dnes pomáham ľuďom žiť vedomejší, šťastnejší a zdravší život. Na ceste za vyliečením som si prešla viacerými školami, kurzami, seminármi, prečítala stovky kníh.  Všetko sa to ale začalo zmenou stravovania.

Téme zdravej výživy som venovala roky štúdia na Slovensku, v Čechách či v zahraničí. Najviac však v svojej aktuálne praxi využívam poznatky z Tradičnej čínskej medicíny a jej dietetiky, vzdelanie nadobudnuté na Cornell University u Dr. Campbella a iných celosvetovo uznávaných lekárov, či znalosti z certifikovaného celostného kurzu Poradca pre zdravú výživu. Mojou najväčšou školou je však samotný život. Všetko, o čom prednášam, všetko, čo ďalej odovzdávam, mám vyskúšané na vlastnom tele, ktoré sa vyliečilo. Okrem toho sa pri svojej práci denne stretávam už roky s ľuďmi, ktorých životy sa vďaka novému prístupu k stravovaniu, kompletne zmenili.

Čo hovoria čitatelia?

Prešla som si s Monikou už kus cesty a vždy mi bola v rôznych smerom veľmi nápomocná. Som jej neskutočne vďačná, že mi vyvrátila mýty nielen o živote, ale aj o strave. Preto, keď som si prečítala jej ebook o strave, tak opäť som si povedala, kde tá baba bola doteraz . Prečo to nevie moja mama, kamarátky, susedia a pod??? A konečne vyšiel tento perfektne zhrnutý ebook, ktorý už môžu čítať všetci. Všetci tí, ktorí chcú zmeniť svoj život , svoje zdravie. Je to super nástroj buď ako začať, alebo ako sa posunúť vo svojich stravovacích návykoch. Monika ako vždy, píše aj vážne veci s humorom, tak sa máte načo tešiť. Ďakujem, že nám pomáhaš tým, že nám odovzdávaš tieto cenné rady, že Ti záleží na našom zdraví.

Maťka J.

Monika týmto e-bookom poodhaľuje svet zdravého stravovania. Informácie sú veľmi prínosné, zaujímavo podané a častokrát búrajú zažité mýty v stravovaní Slovákov. Kniha bola pre mňa určite prínosom. Monikine rady som už aj aplikovala do života, vďaka čomu sa mi podarilo schudnúť, prinieslo mi to viac energie, spoznala som nové chute, potraviny, dochucovadlá a rozhodne som si spestrila jedálny lístok. Odporúčam všetkým desiatimi! Hor sa do čítania, budete rozhodne prekvapení!

Zuzka C.

Ako klasický slovenský pracujúci stravník si uvedomujem, že je čas niečo robiť inak. Ťažoba žalúdka po jedle, nespavosť, zdravotné komplikácie mi zakaždým klopú na čelo, že základom by mala byť zdravá a vedomá strava. Kde však začať? Informácií je príliš veľa, príliš veľa názorov, odporúčaní, prístupov, ťažké je sa z toho pre laika vymotať. Preto som veľmi vďačná, že sa mi do rúk dostal tento ebook. S ľahkosťou a vtipom som našla odpovede na moje otázky na jednom mieste. Pri jeho čítaní som cítila, že autorka má obrovský prehľad a zároveň zúročuje aj svoje vlastné skúsenosti a dlhoročné zážitky s klientami. Vysoká odbornosť autorky je v knihe pretavená do veľmi príjemného a ľahkého štýlu zrozumiteľnosti.Uvedomila som si, že môj jedálniček je veľmi jednotvárny a samozrejme nie príliš zdravý. Vďaka ebooku je mi už napr. jasné, prečo, keď si dám na večeru steak so zemiakovou kašou, nespím celú noc a nejem takmer celý ďalší deň. Postupným čítaním som zisťovala, aké množstvo vecí (dá sa povedať aj banalít) robím v rámci stravy zle. Páčil sa mi prístup, odporúčanie od autorky, že je dobré začať pomaly, postupne, netlačiť a sledovať, ako moje telo na zmeny reaguje. Oceňujem aj rady na prípravu jednotlivých druhov pokrmov. Tento ebook je jednoducho skvelým pomocníkom, keď máte priveľa otázok ohľadom stravovania a máte chuť na jeho zmenu. Zhltla som ho za tri dni a ako dôležitý krok k zmene, to odporúčam aj vám.

Danka P.

Moja cesta za zdravím pod vedením Moniky začala pred viacerými rokmi a keďže jej prácu sledujem dlhodobo, myslela som si, že už ma asi ani nemá čím prekvapiť. No, opäť som ju podcenila a ona prišla s týmto skvelým e-bookom. Sama som kvôli vlastným zdravotným problémom bola donútená urobiť pred rokmi radikálne opatrenia v mojom jedálničku a mať v tom čase takéhoto "pomocníka" by mi ušetrilo rozhodne veľa času (a aj peňazí) študovaním, kupovaním drahých kníh a kurzov, no hlavne dostalo by sa mi láskavého ubezpečenia, že som na správnej ceste a že moje nejasnosti a neistoty v mnohých oblastiach dokážu byť vyriešené veľmi ľahko a hravo. Mon má totiž vzácny dar, dokáže nám "obyčajným" ľuďom sprostredkovať zložité vedecké poznatky a aj stáročiami overené hlboké pravdy veľmi zrozumiteľnou rečou. Tento e-book ma fakt baví, našla som v ňom veľa nových a inšpirujúcich informácií a to aj napriek tomu, že som sa sama dlhší čas venovala samo-štúdiu čínskej dietetiky, nevedela som sa miestami od neho odtrhnúť a určite si ho nechávam "po ruke". Ďakujem Ti Mon za toto dielko a vôbec za Tvoju prácu, ktorou pomáhaš ozdravovať svet.

Gabika H.

Nikdy nepodceňujte silu zdravej stravy, môže byť nápomocná pri:

 • redukcii váhy
 • tráviacich problémoch (potravinová intolerancia, reflux, Crohnova choroba, ulcerózna kolitída, vredy)
 • kožných problémoch, akné, ekzéme
 • gynekologických problémoch (menštruačné problémy, kvasinkové infekcie, cysty a iné)
 • urologických ochoreniach (zápaly močového mechúra, prostata a iné)
 • ochoreniach dýchacích ciest, alergii, astme
 • reumatických ochoreniach (osteoporóza, artritída, bolesti kĺbov)
 • problémoch s krvným tlakom (nízky, vysoký)
 • chronickej únave
 • anémii
 • cukrovke
 • oslabenom imunitnom systéme

Moja e-book Poradňa v skratke:

 • 34 podrobne zodpovedaných otázok ohľadne stravovania
 • Dozviete sa aké sú najdôležitejšie potraviny pre vaše zdravie
 • získate rady a triky ako si ich správne navariť a pripraviť
 • 82 strán čítania

od zdravej stravy vás delí už len krok...

Tento ebook vám prinesie do života mnoho svetla ohľadne vášho stravovania, vďaka čomu sa budete cítiť vitálnejší. Vyvráti vám nezdravé mýty, upozorní na najčastejšie chyby ktoré robíte a zároveň vám ukáže cestu k zdravému fyzickému telu. Celý ebook je písaný s ľahkosťou, zrozumiteľne pre každého laika, no zároveň s hĺbkou. Chcete sa uzdraviť aj vy?

Cena: 12,- eur s DPH

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie
Kliknutím na “Beriem na vedomie” súhlasíte s ukladaním cookies vo vašom zariadení za účelom skvalitňovania tejto stránky a zážitku počas jej používania.