Referencie

Postrehy, vyznania, reflexie a zážitky klientov zo stretnutí so mnou

Zážitky zo seminárov

Dada

Linda Š.

Pre mňa MEGA posilňujúci seminár, ktorý sa nedá ani všetkými slovami opísať. Treba zažiť. V živote som nič také liečivé nezažila. Všetky, ktoré máte rôzne trápenia, zverte sa do rúk Moniky, pre mňa ženy, profesionálky, ktorá cez svoje prežitie pomáha ostatným ešte nevedomým ženám, nájsť v sebe silu a poraziť všetky prekážky, ktoré ich blokujú. A všetkým ženičkám, ktoré so mnou zdieľali tento víkend tú hromadnú energiu zo ďakujem a skláňam sa ako sme to dali.

Gabi M.

Mon, ani 1000 slov vďaky nemôže sprostredkovať tú obrovskú vďačnosť, úctu a lásku, ktorú voči tebe cítim. Bol to s tebou úžasný zážitok a v mojich očiach si sa stala Bohyňou, Vedmou, Kráľovnou, ktorú chcem nasledovať. Z celého srdca ti ďakujem, z celej svojej duše ti ďakujem, celým svojim telom ti ďakujem. ZACHRÁNILA SI MA. ZACHRÁNILA SI MOJE JA, len vďaka tebe sa mi podarilo aspoň na chvíločku si zažiť, aké to je nebyť tým, o kom sa stále snažím seba presvedčiť že som, ale naozaj byť sama sebou - byť ŽENOU - zraniteľnou, ubolenou, slabou, ale MILOVANOU. Odporúčam zažiť si toto dobrodružstvo s tebou každej žene, ktorá hľadá cestu k sebe samej, ktorá sa chce zbaviť toho, čo jej neslúži a začať konečne ŽIŤ láskou a radosťou naplnený a vedomý život.

Marianka M.

Monika, patrí ti obrovské ĎAKUJEM, pomohla si mi zbaviť sa tak 3 obrovských kufrov bolesti a veru ani som si nemyslela, že jej mám až toľko v sebe.. Monika, Ty si ma naozaj týmto víkendom zachránila. Zistila som, že mi chýbala Láska, hlavne tá moja. Dosť som sa vďaka semináru odosobnila od problémov druhých, vypočujem si, poradím, ale to bremeno už neberiem na seba a predtým som všetko prežívala, akoby som to bola ja v ich koži...Moje telo zostalo po seminári také uvoľnené, hlavne krčná chrbtica, ja ju tak vystriem ako nikdy. Priateľ mi povedal, že keď som odchádzala, vnímal ma že som v jednom obrovskom kŕči a teraz že som dosť uvoľnená a aj sa tak naozaj cítim :) Cítim obrovský pokrok, mám aj viac energie.. odhodila som obrovský balvan, dokonca sa mi zdá, že sa dokážem aj lepšie nadýchnuť :) Naozaj Ďakujem, za seba, za všetky tie ženy a aj za tie budúce, ktorým pomôžeš :)

Ivka M.

Monika, patrí Ti veľké ďakujem. Dovolila si mi byť čímkoľvek, urobiť čokoľvek a necítiť pri tom pocit hanby... Dovolila si mi nahliadnuť do mojej podstaty, zaziť obe polarity samej seba, lebo aj to som ja.  Je krásne si dovoliť... Ďakujem Ti za tvoj individuálny prístup, za dôveru, za každé vypovedané slovo, za každý jeden okamih... Mám silu a nech ma tá sila sprevádza ďalším novým životom. Nech sa tak stane... Seminár Prebudenie vedomej ženy s Monikou odporúčam každej žene, ktorej duša volá po slobode a poznaní pravdy... Baby,choďte do toho

Saška H.

Keď mi lekári prvýkrát oznámili "Nevieme Vám pomôcť", povedala som si "Ok, ak oni nie, tak musí existovať niekto iný!". A ten niekto bola pravé Monika. Na ňou organizovanom víkendovom seminári sa odštartovalo moje liečenie. A to nielen na duševnej či emocionálnej úrovni ale doslova zareagovalo aj moje fyzické telo. Víkend predčil moje očakávania a ja doteraz ďakujem vyšším silám, že ma priviedli práve k Mon, a jej ďakujem za skvelé zorganizovaný víkend s efektívne využitým časom. Pretože každá sekunda počas tohto víkendu bola pre mňa darom a požehnaním (a zároveň zábavou v kolektíve úžasných žien)! Monikina profesionalita v kombinácii s jej vlúdnym srdcom je to práve pre kohokoľvek, kto tápa v nejakej oblasti svojho života a hľadá odpovede

Adri D.

ĎAKUJEM je asi málo výpovedné slovo za to, čo som absolvovala na seminári Prebudenie vedomej ženy, prežila, dostala zo seba a čo prijala. Duševný striptíz je asi najťažšia vec na svete. Absolvovala som ich množstvo v rámci viacerých terapií, ale toto tu u Teba bolo vyskladané do posledného detailu tak, že až tu staré rany sa najviac otvorili, vyčistili a začal proces hojenia. Je vidieť, že všetko čím nás sprevádzaš, máš hlboko v sebe prežité, odplakané, zacelené. Múdrosť nemáš naučenú, máš ju hlboko pod kožou. Ukazuješ cestu, láskavo povzbudzuješ a vnímaš človeka ako celok. Je to DAR. Prišla si mi do života ako odpoveď na moje modlitby. Aj napriek Tvojej mladosti mi pripomínaš starú skúsenú kuranderu, ktorá presne vie čo robí. Seminár ako tento, by mal byť povinný pre všetky ženy bez rozdielu veku. Nie je len o zraneniach, učíš ako nájsť a následne využívať svoju vnútornú silu, oheň, lásku. A tohto všetkého nikdy nie je dosť. Želám všetkým ženám, aby našli odvahu hľadať svoju vnútornú silu, krásu a lásku. Ďakujem Ti, že si sa na túto neľahkú úlohu podujala, že máš "gule" pracovať s takou krehkou a ťažkou témou. Seminár bol pre mňa dokonalou očistou a transformáciou. Ďakujem životu, že mi ťa priniesol.

Andrejka M.

Chvála ti/nám za nádherný víkend. Je neuveriteľné, ako rýchlo a jednoducho si vieme zmeniť život k lepšiemu, krajšiemu, jednoduchšiemu... samozrejme my sme to mohli pod vedením úžasnej bytosti Moniky. Išla som na nejaký seminár a jediné, čo som vedela bolo, že v názve je nejaká transformácia a ženské kruhy. Vravela som si, hm, možno to bude fajn, aspoň urobím niečo pre seba a minimálne vypadnem z rutiny. Nemôžem povedať, že to predčilo moje očakávania nakoľko som žiadne nemala, ale od prvej chvíle ako som prišla na miesto určenia, som sa cítila šťastne a to bola informácia pre mňa choď do toho naplno (teraz by som si skôr povedala celou dušou a celým telom). Iba 2,5 dňa v spoločnosti krásnych Žien, mi zmenilo pohľad na mňa, moje okolie a vlastne na celý môj život.

Ivka V.

Monika, ešte raz srdečná vďaka za tvoj seminár Prebudenie vedomej ženy a hlboká poklona ako si to všetko zostavila. Premyslene do detailov a ako si to ustála. Tvoja plná prítomnosť, v ktorej si nám vytvorila priestor, dávala dôveru a bezpečnosť. Celý seminár vnímam veľmi pozitívne, som typ, ktorý potrebuje priamu, rýchlu, efektívnu cestu do hĺbky. A musím povedať, že ty si sa nesrala, keď už, tak nech naozaj ten bordel ide preč a čím skôr! :) Tvoja robota je precízna, podložená hlbokými  vedomosťami a vlastnými skúsenosťami. Prišla som domov ľahšia, radostnejšia, naplnená láskou. Monika, bolo to profesionálne a sklaniam sa pred tvojou premenou, neviem tvoj príbeh, ale cítim, že z bahna vykvitol lotosový kvet v tebe ;)

Čo hovoria čitatelia mojich kníh

Monika

O Srí Lanke som nesnívala, ale keď Monika oznámila, že organizuje pobyt, hneď som cítila, že toto je to čo chcem. Monike som plne verila, vedela som, že som v dobrých rukách. A presne tak to aj bolo. Bolo o mňa (o nás všetkých) skvelo postarané. Bol to čistý raj na zemi. Prostredie bolo dokonalé, blízkosť oceánu bolo čerešničkou na torte. Toľko energie, ktorú som tam vnímala, som už dlho nemala. Moje telo sa akoby zobudilo zo zimného spánku. Bolo vyživené po všetkých stránkach. Okrem toho som za 2 týždne schudla 5kg. Musím spomenúť aj terapeutické večery. Monika tam vždy bola pre nás, vďaka čomu sme si mohli poliečiť aj svoju dušu. No a joga s Monikou bola skvelým doplnkom k tomuto všetkému. Tento pobyt mi dal všetko, čo som potrebovala. Nakopnutie, nové návyky, ktoré si stále udržujem a kopec energie, z ktorej stále čerpám. V mojom srdci zostane navždy ako niečo čo som si sama sebe dopriala. Veľká vďaka patrí tebe Monika, za celkovú organizáciu a starostlivosť.

Evka

Z celého srdca by som sa Ti chcela Monika poďakovať, že som mala možnosť zažiť úplne niečo iné, nepoznané. Preniesla som sa do raja, kde sa o teba s láskou stará tím úžasných ľudí, kde zabudneš na všetky starosti, na plynutie času a necháš sa iba unášať. Najviac by som však chcela vyzdvihnúť organizáciu pobytu. Keď Vám organizuje pobyt terapeutka, tak si môžete byť istí, že to bude skvelé a nebudú Vás čakať žiadne nepríjemné prekvapenia. Monika sa postarala o víza, dopravu, preklady v prípade, že neviete po anglicky, tlmočila každú našu požiadavku a v neposlednom rade, bola tam ako terapeut každý večer pre nás. A to si myslím, že nie je úplne bežné v rámci iných pobytov. Takéto pobyty by mal povinne absolvovať každý z nás.

Hanka

Na ajurvédsky pobyt s Monikou som išla s obavami. Nevedela som anglicky, nikdy som neletela z Viedne, nikoho som nepoznala, mala som značnú nadváhu, jogu som skúšala iba pár krát. No niečo ma k Monike silne ťahalo. Bola som vystresovaná a vyhorená. Srí Lanka ma zmenila! To, čo som tam zanechala, boli moje strachy a pochybnosti o sebe. Vrátila som sa ako vymenená. Jednou nohou som stále tam, ale teraz žijem konečne môj život. Zmena stravy, myslenia, vyživenia do poslednej bunky môjho tela, mi dáva silu a radosť do každého ďalšieho dňa. Monika, chcem ti poďakovať za to čo robíš pre všetkých a hlavne, že meníš životy ľuďom k lepšiemu.

Zuzka

Srí Lanka ma lákala už dlho. Spojiť svoj sen a dôveru v osobu, ktorá mi v živote toľko pomohla (Monika) a posunula ma ďalej... bolo rozhodnuté! Ten pokoj na duši, dôvera v lekárov, ako aj terapeutov je neopísateľný. Procedúry, maséri, personál, strava, oceán, výlety... sama neviem, čo z toho bolo najlepšie. Monika nám na pobyte pripravila niekoľko prekvapení. V živote ich už ako dospelí nemáme veľa. Nie takých, aké sme zažívali ako malé deti. Keď mieriš počas výletu na jedno miesto a očami vidíš iné, rozmýšľaš nad tým, čo to je a ako tam ľudia žijú... vzápätí prekvapenie - ideme tam! Toľko nečakanej radostí a návrat do detských čias. Najväčšie ďakujem však patrí Tebe Moni! Ďakujem za príležitosť, ďakujem, že si do toho išla, zobrala nás na Srí Lanku, premenila naše sny na realitu a bola tam pre nás. Priala by som si, aby toto mohol zažiť každý človek na zemi a najmä ženy. Ďakujem, nikdy nezabudnem a verím, že moje cesty na Srí Lanku sa budú ešte opakovať.

Maťka

Nikdy som nesnívala o Srí Lanke a predsa sa stala snom. Moje obavy, že neviem vôbec po anglicky pominuli veľmi rýchlo, nakoľko Monika bola v tomto smere obrovskou oporou. Pobyt som si užívala od prvého momentu. Nádherné prostredie, veľmi milí ľudia. Úžasné masáže, joga, strava na mieru - to je očista tela. Ale mne dala Srí Lanka viac než to. Dala mi sebalásku, duchovnú očistu a priateľov - a to je najviac. Stale z pobytu čerpám a verím, že ešte dlho budem.

Martina V.

Po knižke som už chvíľu poškulovala, lebo Moniku poznám hlavne z časopisu Vitalita, ktorý milujem. Nakoniec som neodolala, knihu si kúpila a zhltla na jedno posedenie. Autorke skladám poklonu, že bola ochotná sa takto otvoriť, aby nám ostatným ukázala, že sa to da. Páčilo sa mi, koľko z knihy sálalo lásky a pochopenia. Knižku mám po ruke v kuchyni a po troškách si varím zatiaľ aspoň jednoduché, ale zdravé a výžiivné raňajky.

Maťka J.

Prešla som si s Monikou už kus cesty a vždy mi bola v rôznych smerom veľmi nápomocná. Som jej neskutočne vďačná, že mi vyvrátila mýty nielen o živote, ale aj o strave. Preto, keď som si prečítala jej ebook o strave, tak opäť som si povedala, kde tá baba bola doteraz . Prečo to nevie moja mama, kamarátky, susedia a pod??? A konečne vyšiel tento perfektne zhrnutý ebook, ktorý už môžu čítať všetci. Všetci tí, ktorí chcú zmeniť svoj život , svoje zdravie. Je to super nástroj buď ako začať, alebo ako sa posunúť vo svojich stravovacích návykoch. Monika ako vždy, píše aj vážne veci s humorom, tak sa máte načo tešiť. Ďakujem, že nám pomáhaš tým, že nám odovzdávaš tieto cenné rady, že Ti záleží na našom zdraví.

Zuzka C.

Monika týmto e-bookom poodhaľuje svet zdravého stravovania. Informácie sú veľmi prínosné, zaujímavo podané a častokrát búrajú zažité mýty v stravovaní Slovákov. Kniha bola pre mňa určite prínosom. Monikine rady som už aj aplikovala do života, vďaka čomu sa mi podarilo schudnúť, prinieslo mi to viac energie, spoznala som nové chute, potraviny, dochucovadlá a rozhodne som si spestrila jedálny lístok. Odporúčam všetkým desiatimi! Hor sa do čítania, budete rozhodne prekvapení!

Danka

Touto knihou odporúčam začať :-)
Tak túto knihu som zhltla na dve posedenia :-) Veľmi príjemné, pútavé, pravdivé a autentické čítanie. Páči sa mi, že zahŕňa celostný pohľad na "vedomejšiu cestu" života - od vlastných skúseností autorky, jej vnemov, pohľadov a rád, zdravej stravy, pohybu/cvičenia až po emočné zdravie, na ktoré častokrát pri riešení našich problémov (nie len zdravotných) zabúdame. Počas čítania som sa takmer na každej jednej stránke našla aj ja sama. Kniha je pre mňa krásnym a ľahkým návodom (úvodom), ako môžem prirodzene niektoré zaužívané stereotypy vo svojom živote zmeniť a pomocť tak, nie len svojmu telu, ale aj sebe samej. Určite stojí za prečítanie, ak máte chuť na zmenu. Alebo máte záujem tú chuť na zmenu nájsť ;-)

Mária M.

Ako prvé musím podotknúť, že autorka nám skrz knihu nenúti svoje presvedčenie, vnemy, poznatky a skúsenosti. Dáva nám na známosť veci o ktorých sme možno ani netušili, že na naše zdravie silne pôsobia. Veľmi sa mi páčilo, ako sa nám čitateľom dokázala otvoriť a ukázala nám nie len tú svoju už zmenenú stránku, ale aj to, čo tomu predchádzalo a ako sa k svojmu novému ja dostala. Na začiatku sa pozrieme do jej života, kde nám priblíži svoje starosti a problémy. V ďalšej časti nám rozpovie čo bolo spúšťačom toho, že sa rozhodla svoj život zmeniť. Taktiež popisuje svoju vlastnú cestu premeny. Pekne v knihe popisuje jednotlivé orgány či telo človeka a poukazuje na to, ako je všetko prepojené a navzájom sa ovplyvňuje. Ako sama v knihe uviedla, veľkým krokom bola práve zmena stravy a tej tiež venuje podstatnú časť knihy. Dozvieme sa o potravinách, ktoré sú nášmu telu prospešné. Dokonca sa môžeme inšpirovať aj receptami, ktoré nám v knihe zanechala. Ale nevenuje sa len téme stravy, ale aj emočnému zdraviu, ktoré k človeku taktiež patrí a popisuje sa aj na našom zdraví a niekedy na neho úplne zabúdame. Nájdeme tu aj pár stránok, ktoré sa venujú jóge a cvičeniu. Ak niekto túži po zmene, alebo aspoň po inšpirácií ako si aspoň trocha zmeniť život a zlepšiť si zdravie, vrelo odporúčam túto knihu.

Vincencia

Vďačná
Za túto knihu vďačím dcérke, ktorá mi už dlhšie rozprávala o autorke Monike. Moja dcéra sa mi vďaka nej -menila pred očami. Zlepšil sa nám vzťah, je otvorenejšia, vrúcnejšia. Síce mám už viac ako 60 rokov , kniha ma veľmi zaujala. Niektoré časti som musela čítať opakovane, lebo som nechcela veriť, čo tam je písané :) hlavne o stravovaní .Toľko rokov som žila v omyle a teraz sa čudujem prečo mám toľko zdravotných problémov. Určite si aspoň v niečom jedalníček upravím ,podľa odporúčaní Moniky. Tak s ľahkosťou je písaná ta kniha , do ničoho nenútiaca.
Receptíky som už aj vyskúšala, skvelé. Ďalšie témy v knihe pohladili moju ubolenú dušu. Aj som si poplakala, toľko som si pri čítaní uvedomila. Je obdivuhodné, že autorka je mladá a pritom má v sebe také múdrosti..

Marta B.

Obdivujem autorku za úprimnosť a odvahu s akou ide s "kožou na trh" , aby mohla svojou osobnou skúsenosťou pomôcť, inšpirovať a liečiť . Kniha je veľmi pekná úpravou a užitočná obsahom . Po jej prečítaní ju môžem s čistým svedomím každému odporučiť. Je vidno, že autorka má všetko poctivo naštudované, prežité a za touto knihou je veľa hodín štúdia a praxe. Veľkým prínosom knihy je jej celistvý pohľad na všetky aspekty cesty za zdravím a som rada, že ju mám vo svojej knižnici a budem sa ňou môcť kedykoľvek inšpirovať.

Veronika

Knihu som zhltla za pár večerov, číta sa veľmi ľahko, skôr som mala problém odtrhnúť sa od nej :) Monika má dar vysvetliť dôležité veci s ľahkosťou, humorom jej vlastným, tak, aby tomu rozumel naozaj každý. Jej príbeh je veľmi inšpiratívny, a okrem toho kniha obsahuje praktické rady týkajúce sa stravovania, jednoduchých cvikov, duševného a emočného zdravia. Knihu som neodložila do knižnice, ale mám ju po ruke a využívam ju ako inšpiráciu v kuchyni, alebo pri rannom rozhýbaní... Táto kniha je jednoducho must-have kúsok pre každého :)

Danka P.

Ako klasický slovenský pracujúci stravník si uvedomujem, že je čas niečo robiť inak. Ťažoba žalúdka po jedle, nespavosť, zdravotné komplikácie mi zakaždým klopú na čelo, že základom by mala byť zdravá a vedomá strava. Kde však začať? Informácií je príliš veľa, príliš veľa názorov, odporúčaní, prístupov, ťažké je sa z toho pre laika vymotať. Preto som veľmi vďačná, že sa mi do rúk dostal tento ebook. S ľahkosťou a vtipom som našla odpovede na moje otázky na jednom mieste. Pri jeho čítaní som cítila, že autorka má obrovský prehľad a zároveň zúročuje aj svoje vlastné skúsenosti a dlhoročné zážitky s klientami. Vysoká odbornosť autorky je v knihe pretavená do veľmi príjemného a ľahkého štýlu zrozumiteľnosti.

Uvedomila som si, že môj jedálniček je veľmi jednotvárny a samozrejme nie príliš zdravý. Vďaka ebooku je mi už napr. jasné, prečo, keď si dám na večeru steak so zemiakovou kašou, nespím celú noc a nejem takmer celý ďalší deň. Postupným čítaním som zisťovala, aké množstvo vecí (dá sa povedať aj banalít) robím v rámci stravy zle. Páčil sa mi prístup, odporúčanie od autorky, že je dobré začať pomaly, postupne, netlačiť a sledovať, ako moje telo na zmeny reaguje. Oceňujem aj rady na prípravu jednotlivých druhov pokrmov. Tento ebook je jednoducho skvelým pomocníkom, keď máte priveľa otázok ohľadom stravovania a máte chuť na jeho zmenu. Zhltla som ho za tri dni a ako dôležitý krok k zmene, to odporúčam aj vám.

Gabika H.

Moja cesta za zdravím pod vedením Moniky začala pred viacerými rokmi a keďže jej prácu sledujem dlhodobo, myslela som si, že už ma asi ani nemá čím prekvapiť. No, opäť som ju podcenila a ona prišla s týmto skvelým e-bookom. Sama som kvôli vlastným zdravotným problémom bola donútená urobiť pred rokmi radikálne opatrenia v mojom jedálničku a mať v tom čase takéhoto "pomocníka" by mi ušetrilo rozhodne veľa času (a aj peňazí) študovaním, kupovaním drahých kníh a kurzov, no hlavne dostalo by sa mi láskavého ubezpečenia, že som na správnej ceste a že moje nejasnosti a neistoty v mnohých oblastiach dokážu byť vyriešené veľmi ľahko a hravo. Mon má totiž vzácny dar, dokáže nám "obyčajným" ľuďom sprostredkovať zložité vedecké poznatky a aj stáročiami overené hlboké pravdy veľmi zrozumiteľnou rečou. Tento e-book ma fakt baví, našla som v ňom veľa nových a inšpirujúcich informácií a to aj napriek tomu, že som sa sama dlhší čas venovala samo-štúdiu čínskej dietetiky, nevedela som sa miestami od neho odtrhnúť a určite si ho nechávam "po ruke". Ďakujem Ti Mon za toto dielko a vôbec za Tvoju prácu, ktorou pomáhaš ozdravovať svet.

Ivka M.

„Znie to tak nevinne..  a poviete si, ze však čo mi len taká joga môže pomôcť?! Verte mi, pomôže. Je neuveriteľné, ako pár nevinne vyzerajúcich asán dokáže s našim telom pracovať na najhlbšej úrovni. Vďaka tejto terapii som si opäť prežila pôrod môjho syna, za ktorým boli uložené veľmi silné traumy. A to som si dovtedy na vedomej úrovni vôbec neuvedomovala. Ale naše telo si pamätá. A Monika aj touto formou pomáha tieto traumy preliečovať. Ďakujem.“ Ivka M.

Výživa

Ľudka M.

Monikinými radami sa riadim, pokiaľ je to len trochu možné, už skoro rok /platné v Máji 2108/. V strave som výrazne obmedzila cukor a chlieb, vylúčila kávu. Moje trávenie sa výrazne zlepšilo a odrazilo sa to i na mojej kvalite života. Pociťujem menšiu únavu, ako pred rokom. Myslím si, že strava prispela k tomu veľkou mierou. Žiadny lekár sa ma za celý môj život neopýtal pri rôznych ťažkostiach na to ako sa stravujem. Dnes viem, že správne pripravená a nakombinovaná strava je naozaj liekom, prirodzeným a láskavým k nášmu telu. Vždy, keď budem mať príležitosť si opäť rada Monikino rozprávanie vypočujem, pretože i medzi „riadkami“ nájdem vždy niečo nové, zaujímavé ... čo som pri predchádzajúcich rozprávaniach nezachytila a možno som niečo i nesprávne pochopila alebo si zle vysvetlila. Srdečne Ti Monika ďakujem za všetky cenné rady, ktoré som na stretnutiach s Tebou získala ja a tiež ďakujem že sa so svojimi poznatkami rada podelíš i s ostanými vďačnými poslucháčmi. Prajem Ti naďalej hodne spokojných priaznivcov.

Stanka S.

"Ak by ste si mali vybrať niekoho, kto vám poradí ohladne stravy, vyberte si Moniku. Je to studnica hlbokých vedomosti, bohatých osobných skúseností, briskného humoru a hlavne autenticity. Jej prístup je hlboko rešpektujúci, no na druhej strane silno motivujúci k zmene, ak ju potrebujete. Vysvetlí vám súvislosti a nebudete sa stačiť čudovať, čo všetko už po pár minútach vie o vašom tele:) A po par dňoch dodržiavania jej rád sa budete čudovať este viac. Ten pocit ľahkosti a skvele fungujúceho tela je na nezaplatenie:)

Kika K.

Na osobnú konzultáciu k Mon ma priviedla úprimná a hlboká túžba po porozumení sebe samej. Vnútorný hlas mi hovoril, že u Mon nájdem široké portfólio možností priamo pod jednou strechou :). Netrvalo dlho a správnosť vyššieho vedenia sa potvrdila :). S vysokým stupňom dôvery som sa zverila do rúk osôbke, pri ktorej som reálne pocítila, že som na tom správnom mieste. Úprimný záujem, osobný, individuálny a komplexný prístup Mon som pocítila od prvého momentu. Stretli ste sa vo svojom živote s možnosťou 15-minutovej konzultácie zdarma, vďaka ktorej by ste sa mali možnosť rozhodnúť, či je daná osôbka, jej prístup a aj samotný postup pre vás ten správny ;)? Za seba môžem čestne prehlásiť, že som sa s takýmto otvoreným a veľkorysým prístupom po prvýkrát stretla až u Mon. Som úprimne vďačná, že môžem šíriť toto láskyplné posolstvo ďalej. Moni, úprimne a z hĺbky celého svojho <3 ďakujem za to, že SI :). Ďakujem Ti veľmi pekne za všetko, čo prinášaš do môjho života :). Už teraz sa teším, čo všetko ešte spoločne objavíme a zažijeme :).

Lenka T.

Nie je veľa ľudí v mojom živote, ktorých človek bez predsudkov može odporučiť druhým. Sama sa venujem štúdiu čínskej dietetiky, ale bez nejakých poklonkov možem povedať, že až Monikine rady, články, odporúčania mi vniesli jasnejšie svetlo ako tieto vedomosti transformovať do reálneho života, našich podmienok tu na Slovensku. Cesta, ktorou si Monika prešla a stále prechádza ako každý z nás nie je naozaj ľahká, ale ona má dar podeliť sa o svoje poznanie, odvahu posunúť ho ďalej ale najme veľké srdce, ktoré nesúdi je naplnené láskou a potrebou pomáhať druhým. Neverím na náhody a to že som ju osobne stretla vo svojom živote bol pre mňa dar. Tak ak ešte nejaká dušička váha či ju kontaktovať, pretože cíti, že práve ona by jej mohla v nejakom smere pomocť nech sa riadi svojim srdcom a pocitom, určite je u Moniky na správnom mieste v správnych láskavých rukách človeka s veľkým srdcom.

Simona T.

Konzultácie s Monikou sú pre mňa skutočným obohatením. V júni 2015 som zmenila jedálniček podľa jej rád a napriek mojej prirodzene skeptickej povahe sa nestíham diviť aké zmeny sa v mojom živote udiali. Od detstva som mala problémy s trávením. Vlastne som si ani nevedela predstaviť aké to je, keď má človek po jedle dobrý pocit. Až kým som ho nezažila... Vyriešili sa mi chronické problémy s pleťou (tiež sa mi nechcelo veriť, že je to naozaj možné), mám omnoho viac energie, chuti niečo robiť - či už so sebou alebo so svetom okolo. Prirodzene som schudla okolo 6 kíl a ani neviem ako. Nebol to totiž môj prvotný cieľ. Monika ma na mojej novej ceste celý čas sprevádzala. Vždy bola ochotná poradiť, skonzultovať, ukázať či navariť. Boli sme spolu dokonca aj nakupovať. Je šikovná a ochotná a čo sa týka stravy, jednou z jej najväčších predností je to, že nie len radí, ale tak naozaj aj žije. Je pre mňa prototypom zdravého životného štýlu. Cvičí, rozvíja sa... Skrátka človek, pri ktorom cítim, že mu môžem dôverovať. Za ostatných pár mesiacov som sa aj ja veľa naučila. Vidím absurdnosť mnohých smiešnych diét a spôsobov stravovania, pochopila som, čo znamená dávať organizmu dobrú výživu. Naučila som sa, čo mám z jedálnička vylúčiť, ale aj omnho podstatnejšiu vec a to - čo do neho zaradiť, čo moje telo naozaj potrebuje. Jesť pre zdravie je skvelý pocit. Vyskúšajte ho! Monika Vás touto životnou zmenou kompetentne prevedie.

Gabika M.

Aj keď som už síce mala základné vedomosti o strave podľa piatich elementov, Mon mi pomohla doladiť jedálniček tak, aby som mohla vysadiť hormonálnu liečbu bez toho, aby som sa obávala, že moje ochorenie sa bude stále zhoršovať. Najdôležitejším a zároveň najťažsím krokom bolo vysadenie všetkých jednoduchých cukrov. Veľmi ma však motivovalo, že sama Mon s tým mala skúsenosti, a že v jej prípade to zafungovalo. Tiež mi odporúčila doplnky výživy, ktoré by mi pomohli pri liečbe. Začala som robiť pravidelné očisty. Výsledok nedal na seba dlho čakať. Síce sa mi ešte nepodarilo môj problém úplne vyriešiť, ale bolesti sa zmiernili a keď sme si s partnerom povedali, že necháme prírodu, aby rozhodla či máme mať bábätko, takmer hneď som otehotnela. A to aj napriek tomu, že v prípade mojej "diagnózy" štatistiky uvádzajú až 40%nú neplodnosť. Rovnako počas tehotenstva som neriešila žiadne klasické tehotenské problémy, ako je nevoľnosť, opuch končatín apod.. Po narodení našej dcérky sa stravujem ako predtým. Zatiaľ je dcérka spokojná a prospieva bez toho, aby sme riešili bolesti bruška alebo koliky. Vďaka Mon som na správnej ceste, určite budem týmto smerom viesť aj našu dcérku a už sa veľmi teším na varenie prvých zdravých príkrmov :)))

Milka K.

K Monike som sa dostala cez moju kamarátku. Som dôchodkyňa a v čase keď som k nej prišla som sa už zaujímala o zdravšie stravovanie. Prvotne som išla k Monike, lebo som chcela schudnúť. Nevedela som však, že mi to prinesie aj množstvo ďalších výhod. Po konzultácií s ňou som pochopila, že zdravá strava vyzerá ináč ako som si myslela, a že napriek môjmu veku sa môžem cítiť zdravo a plná energie. Schudla som už 8 kíl /bez jojo efektu/, moja dlhoročná bolesť kolien a kĺbov sa výrazne zmenšila a mám oveľa viac energie. Robievam si dvakrát ročne očistu, každý deň si varím zdravú stravu a kedykoľvek potrebujem, poradím sa s Monikou a ona mi ochotne pomôže. Okrem toho sa s ňou často rozprávam o mnohých duchovných veciach, ktoré ma zaujímajú. Veľmi jej ďakujem za jej pomoc.

Ivetka J.

Monika už na prvej konzultácii podľa mojich opísaných ťažkostí pomenovala môj zdravotný problém a ponúkla mi riešenie. Ďakujem za jej praktické informácie pre pochopenie, ako funguje moje telo. Taktiež za nové stravovacie návyky. Vďaka jej komplexným informáciam a jej pomocou na telefóne, som mohla od prvého dňa kompletne zmeniť svoj životný štýl. Teraz sa cítim zdravšie a plná energie.

Joga

Marianka B.

Na jogu s Mon chodíme už dlhšie obdobie. Hodiny sú veľmi rôznorodé - doslova každá je iná, ale každá je zároveň šitá na mieru. Monika sa vždy prispôsobuje našej aktuálnej nálade, nastaveniu, zdravotnému stavu a fyzickým možnostiam. S každou hodinou vidím na sebe pokrok, aj vďaka Monike, ktorá nám počas cvičenia pomáha zdokonalovať pozície a takto častokrát prekonávať aj samých seba. Veľmi oceňujem aj Monikine vedomosti, ktoré s nami zdieľa vždy, keď máme otázky, nielen ohľadom teórie jogy, ale aj stravy a zdravia.

Danka G.

Jóga s Mon je skvelá – náročnosť cvičenia je primeraná, ani náhodou ma nenechá ulievať sa:-). Vždy ma napraví, keď danú pozíciu nerobím dobre a vysvetlí ako sa to má robiť a prečo. A sem tam aj preberieme moje predsavzatia so zdravou stravou a to mi pomáha udržať motiváciu a nezhrešiť:-) Mon mi zmenila život a stále ho mení...Som veľmi rada, že som ju na svojej životnej ceste stretla...

MIrka R.

Prvýkrát som sa s Monikinou hodinou jógy zoznámila na víkendovom pobyte a úplne ma uchvátila. Hneď som sa jej spýtala, či nerobí niekde aj samostatné hodiny. Odvtedy k nej chodím cvičiť na súkromné hodiny a snažím sa nevynechať ani jednu. Veľmi sa mi páči spôsob, akým Monika svoje hodiny vedie, ku každému pristupuje individuálne a s maximálnou profesionalitou nadobudnutou rokmi skúseností. Každú hodinu zároveň prispôsobuje podľa našich momentálnych možností a nálady a vie nás vždy správne motivovať. Z každej jednej hodiny idem ako znovuzrodená a plná energie. Môžem len vrelo odporúčať!!!

Gabika M.

Cvičenie s Mon je veľmi príjemné a vždy sa na to veľmi teším. Mon je úžasná lektorka, pozná každého limity, ale zároveň aj jeho vlastný potenciál, takže vás motivuje neustále prekonávať Vaše hranice a bariéry, ktoré si človek vytvorí v hlave. Spája rôzne štýly jógy, zostavy nie sú nikdy tie isté, avšak základné asany zahŕňa vždy, aby sme sa  v nich zdokonaľovali. Zároveň však berie do úvahy náš momentálny stav a náladu a podľa toho volí priebeh hodiny. Je úplne perfektné, že tým, že sú hodiny súkromné /v malej skupinke/, má možnosť upozorňovať na chyby, ktoré robíme. Takto som sa s jej pomocou zbavila už zopár nesprávnych návykov a keďže cvičím aj každý deň doma, dávam si už na určité veci pozor aj sama. Dovtedy ma na to bohužiaľ nikto neupozornil, keďže som navštevovala len "masové" kurzy. Po každej hodine som veľmi zrelaxovaná, plná novej energie na celý týždeň a pohody. Určite odporúčam vyskúšať, ale pozor - je to prudko návykové ;-)

Terapia Cesta

Janka

K Monike som prišla prvýkrát na terapiu Cesta. Bola som v tom čase veľmi nešťastná a zúfalá, plná strachov a obáv, úzkosti, ktoré sa rokmi stupňovali. Lekári mi chceli predpisovať antidepresíva, no ja som vedela, že tým opäť potlačím všetky emócie a nevyliečim sa. Už po prvom stretnutí s Monikou som sa cítila lepšie. Monika bola úžasná, cítila som ku nej obrovskú dôveru. Presne vedela, ako na mňa a na moju neustále pracujúcu ustráchanú myseľ. Terapie boli intenzívne, v mojom živote prichádzalo k zmenám. Začala som sa cítiť silnejšia, sebavedomejšia, spoznala som svoje strachy, učila sa spracovávať svoje emócie. Časom mi poradila aj zmenu stravy kvôli zdravotných problémom, ako hrčky v prsníkoch, ekzém a iné.. Už po mesiaci som videla výsledok, ekzém na ruke úplne zmizol a mám pocit, že hrčky v prsníkoch sú menšie. Na odporučenie Moniky som absolvovala seminár Donna Divina, za čo som jej veľmi vďačná. Bol to neskutočný, úžasný, transformačný zážitok. Práca na sebe je dlhodobý proces, niekedy veľmi ťažký, ale zároveň krásny a naplňujúci. Monike patrí moje veľké ďakujem, veľmi si ju vážim a môžem len odporúčať všetkým, čo majú akýkoľvek problém (zdravotný, psychický) alebo si len nevedia poradiť s nejakou životnou situáciou.

Mirka R.

S metódou Cesta som sa prvýkrát zoznámila práve vďaka Monike. V čase, keď som zažívala naozaj ťažké obdobie, som vnútorne vedela, že to nie je v poriadku, že toto nie je stav, ktorý chcem zažívať, ale cítila som sa ako v začarovanom kruhu, z ktorého som chcela vystúpiť, ale nevedela som ako. Monika mi podala pomocnú ruku a navrhla mi skúsiť Cestu. Aj keď som bola vnútorne veľmi nervózna, od prvého momentu som cítila, že Monike môžem dôverovať, že je tu pre mňa a chce mi pomôcť. Po úvodnom rozhovore a v spoločnosti Moniky začali zo mňa padať aj posledné bariéry a vydali sme sa na Cestu. Zámerne hovorím v množnom čísle, lebo Monika ma nielen previedla celým procesom, ale bola v tom procese v prvom rade so mnou, pomáhala mi keď som si už myslela, že neviem ísť ďalej a spoločne s ňou som dokázala preniknúť hlboko do svojho vnútra. Po procese ma veľmi silno objala a ja som sa cítila veľkú únavu, ale najmä pokoj, šťastie a bezpečie. Od tohto momentu som s Monikou absolvovala už niekoľko procesov a môžem ju skutočne vrelo odporučiť každému. Monika je naozaj skvelá terapeutka.

Simona T.

Monika je výborná terapeutka. Jej schopnosť poskytnúť človeku podporu a vieru, že všetko zvládne, sa odráža v schopnosti previesť ho procesom, zvládnuť ťažké situácie, či dodať odvahu a istotu, že všetko bude v poriadku. Vie, kedy má zatlačiť, kedy zjemniť tón a poskytnúť útechu. Zaujíma sa o človeka a má úprimnú snahu pomôcť. Keď to budem potrebovať, s dôverou sa na ňu obrátim znovu.

Veronika H.

Moni, máš úžasnú metódu na objavenie pravých príčin. Veľmi si mi pomohla, som ti za to vďačná! Teším sa, že po svete pobehujú ľudia ako ty, lebo práve takých potrebujeme :) Si poklad!

Ďalšie

Monika

Ajurvéda na Srí Lanke

O Srí Lanke som nesnívala, ale keď Monika oznámila, že organizuje pobyt, hneď som cítila, že toto je to čo chcem. Monike som plne verila, vedela som, že som v dobrých rukách. A presne tak to aj bolo. Bolo o mňa (o nás všetkých) skvelo postarané. Bol to čistý raj na zemi. Prostredie bolo dokonalé, blízkosť oceánu bolo čerešničkou na torte. Toľko energie, ktorú som tam vnímala, som už dlho nemala. Moje telo sa akoby zobudilo zo zimného spánku. Bolo vyživené po všetkých stránkach. Okrem toho som za 2 týždne schudla 5kg. Musím spomenúť aj terapeutické večery. Monika tam vždy bola pre nás, vďaka čomu sme si mohli poliečiť aj svoju dušu. No a joga s Monikou bola skvelým doplnkom k tomuto všetkému. Tento pobyt mi dal všetko, čo som potrebovala. Nakopnutie, nové návyky, ktoré si stále udržujem a kopec energie, z ktorej stále čerpám. V mojom srdci zostane navždy ako niečo čo som si sama sebe dopriala. Veľká vďaka patrí tebe Monika, za celkovú organizáciu a starostlivosť.

Evka

Ajurvéda na Srí Lanke

Z celého srdca by som sa Ti chcela Monika poďakovať, že som mala možnosť zažiť úplne niečo iné, nepoznané. Preniesla som sa do raja, kde sa o teba s láskou stará tím úžasných ľudí, kde zabudneš na všetky starosti, na plynutie času a necháš sa iba unášať. Najviac by som však chcela vyzdvihnúť organizáciu pobytu. Keď Vám organizuje pobyt terapeutka, tak si môžete byť istí, že to bude skvelé a nebudú Vás čakať žiadne nepríjemné prekvapenia. Monika sa postarala o víza, dopravu, preklady v prípade, že neviete po anglicky, tlmočila každú našu požiadavku a v neposlednom rade, bola tam ako terapeut každý večer pre nás. A to si myslím, že nie je úplne bežné v rámci iných pobytov. Takéto pobyty by mal povinne absolvovať každý z nás.

Hanka

Ajurvéda na Srí Lanke

Na ajurvédsky pobyt s Monikou som išla s obavami. Nevedela som anglicky, nikdy som neletela z Viedne, nikoho som nepoznala, mala som značnú nadváhu, jogu som skúšala iba pár krát. No niečo ma k Monike silne ťahalo. Bola som vystresovaná a vyhorená. Srí Lanka ma zmenila! To, čo som tam zanechala, boli moje strachy a pochybnosti o sebe. Vrátila som sa ako vymenená. Jednou nohou som stále tam, ale teraz žijem konečne môj život. Zmena stravy, myslenia, vyživenia do poslednej bunky môjho tela, mi dáva silu a radosť do každého ďalšieho dňa. Monika, chcem ti poďakovať za to čo robíš pre všetkých a hlavne, že meníš životy ľuďom k lepšiemu.

Zuzka

Ajurvéda na Srí Lanke

Srí Lanka ma lákala už dlho. Spojiť svoj sen a dôveru v osobu, ktorá mi v živote toľko pomohla (Monika) a posunula ma ďalej... bolo rozhodnuté! Ten pokoj na duši, dôvera v lekárov, ako aj terapeutov je neopísateľný. Procedúry, maséri, personál, strava, oceán, výlety... sama neviem, čo z toho bolo najlepšie. Monika nám na pobyte pripravila niekoľko prekvapení. V živote ich už ako dospelí nemáme veľa. Nie takých, aké sme zažívali ako malé deti. Keď mieriš počas výletu na jedno miesto a očami vidíš iné, rozmýšľaš nad tým, čo to je a ako tam ľudia žijú... vzápätí prekvapenie - ideme tam! Toľko nečakanej radostí a návrat do detských čias. Najväčšie ďakujem však patrí Tebe Moni! Ďakujem za príležitosť, ďakujem, že si do toho išla, zobrala nás na Srí Lanku, premenila naše sny na realitu a bola tam pre nás. Priala by som si, aby toto mohol zažiť každý človek na zemi a najmä ženy. Ďakujem, nikdy nezabudnem a verím, že moje cesty na Srí Lanku sa budú ešte opakovať.

Maťka

Ajurvéda na Srí Lanke

Nikdy som nesnívala o Srí Lanke a predsa sa stala snom. Moje obavy, že neviem vôbec po anglicky pominuli veľmi rýchlo, nakoľko Monika bola v tomto smere obrovskou oporou. Pobyt som si užívala od prvého momentu. Nádherné prostredie, veľmi milí ľudia. Úžasné masáže, joga, strava na mieru - to je očista tela. Ale mne dala Srí Lanka viac než to. Dala mi sebalásku, duchovnú očistu a priateľov - a to je najviac. Stale z pobytu čerpám a verím, že ešte dlho budem.

Ivka M.

Emocionálna joga

„Znie to tak nevinne..  a poviete si, ze však čo mi len taká joga môže pomôcť?! Verte mi, pomôže. Je neuveriteľné, ako pár nevinne vyzerajúcich asán dokáže s našim telom pracovať na najhlbšej úrovni. Vďaka tejto terapii som si opäť prežila pôrod môjho syna, za ktorým boli uložené veľmi silné traumy. A to som si dovtedy na vedomej úrovni vôbec neuvedomovala. Ale naše telo si pamätá. A Monika aj touto formou pomáha tieto traumy preliečovať. Ďakujem.“ Ivka M.

Maťka J.

Telové odzbrojovanie

Moja hlava neustále šrotuje, vymýšľa si scenáre. Našla som však rýchlu pomoc. Telovú terapiu/odzbrojenie u Moniky. Vráti ma rýchlo do tela, či chcem, či nechcem. Netreba žiadne slová, len sa uvoľniť a prežiť si to. Uvoľnenie, ktoré zažívam po tejto terapii je ako droga. Vždy keď mám ťažký deň, tak si na terapiu spomeniem a najradšej by som ju absolvovala znova a hneď. Bola som na terapií už viackrát a vždy to malo obrovskú hĺbku. Odporúčam si to každému zažiť. Stojí to totiž za to oslobodenie.

Katka

Rozhovor s terapeutkou

Moniku môžem len odporučiť. Je veľmi citlivá a komplexná terapeutka. Dokáže pomôcť liečiť ako fyzickú, tak aj duševnú stránku človeka. Ja sama vnímam silné prepojenie medzi fyzickým a duchovným telom,  a že je potrebne starať sa rovnako o obe. U Moniky je istota, že ani jedna časť neostane zanedbaná.  Už od prvého stretnutia nebudete mať pocit, že to má všetko len načítané, práve naopak, je cítiť, že za každou radou je vlastná skúsenosť. Moja veľká vďaka za všetku pomoc.

Lucia K.

Rozhovor s terapeutkou

S Monikou som absolvovala viacero procesov a každý jeden sme úspešne dokončili a mal pre mňa hlboký zmysel. Z mojej skúsenosti môžem povedať, že Monika, ako terapeut, je veľmi citlivá a empatická, veľmi rýchlo sa dokáže naladiť na vás a viesť vás celým procesom tak, že sa jej plne otvoríte a necháte sa s lahkosťou viesť. Jedna z vecí, čo sa mi prvýkrát podarila na procese s Monikou, bolo otvorenie sa hnevu. Bol to pre mňa nepoznaný pocit, lebo pre mňa HNEV = niečo, čo si nemôžem dovoliť cítiť a už tobôž nie ukázať navonok. Bol to silný zážitok, kedy som hnev pociťovala v každej bunke môjho tela. Vždy, keď som sa nevedela v procese posunúť a cítila som, že sa točím v kruhu emócií, mi Monika dala takú otázku, ktorou presne trafila “klinček po hlavičke” a mne to pomohlo sa posunúť na ďalšiu vrstvu emócií. Každý process bol pre mňa posunom vpred a aj priblížením sa k samej sebe, k mojej podstate a uvedomení si, aká som úžasná, taká aká som. Ďakujem Monika za všetky procesy a teším sa na ďalšie.

Lenka S.

Rozhovor s terapeutkou

Keby ste ma stretli alebo poznali ešte pred troma rokmi a videli by ste ma dnes, určite by ste ma nespoznali. Prešla som za ten čas toľkými pozitívnymi zmenami, že nielen ja sama, ale aj moje okolie ma začalo inak vnímať. Za tým všetkým sa skrýva neobyčajne výnimočná osoba - MONIKA. Monika mala v minulosti viaceré zdravotné problémy, ona je ale príliš veľká bojovníčka a preto, keby si nepozisťovala, nenaštudovala a nevyskúšala všetko možné, to by jednoducho nebola ona. A ja som len s údivom pozorovala, ako sa moja najlepšia kamarátka mení postupne v zdravú osobu a má na každý problém odpoveď a riešenie. Na začiatku mi začala dávať rady, čo by mi pomohlo aj pri mojich zdravotných problémoch, akými boli časté zápaly močových ciest, chrípka, nádchy, problémová pleť a pod. Vysvetlila mi, že zdravá strava je jedna zo základných piliérov úspechu zdravého života. Dostala som sa na ozdravný seminár, ktorý Mon organizovala, a po ktorom som sa cítila ako znovuzrodená. Cítila som sa zregenerovaná, plná života. Keď som začala na sebe a svojom zdraví pracovať a videla som, ako veci fungujú a začínajú do seba zapadať, Monika mi pomohla ísť ešte ďalej. Ukázala mi, ako sa dá posúvať aj po fyzickej stránke formou jógy a pohybu, formou meditácie a rovnako tak aj duševnej cesty a odhalenia svojej podstaty a toho, akou osobou som. Dnes som neskutočne šťastná vo svojom súkromí, prestali mi všetky zdravotné problémy, načerpala som kopu nových vedomostí a viem, že všetko už teraz zvládnem. Monička ďakujem ti, si obrovský poklad a verím, že pomôžeš ešte ohromnému počtu ďalších ľudí, lebo v tom si skvelá a za to ti patrí veľká VĎAKA!

ZAŽITE Unikátny
liečebno-transformačný seminár

Prebudenie vedomej ženy

Seminár, ktorý by mala zažiť každá jedna žena. Žiadna teória, čistý zážitok. Nenávisť k sebe sa mení na lásku a prijatie, dlhoročne toxické vzťahy sa harmonizujú, odpojenie od tela sa transformuje na vnímavosť a citlivosť, šedé myšky povstávajú do svojej sily, z ochorenia sa stáva zdravie, z nevedomého sa stáva vedomé. Seminár, na ktorom sa dejú zázraky. Prebuďte sa aj vy do svojej ženskej esencie.

Roky skúseností v jedinej knihe. Vaša obľúbená

Vedomá cesta za zdravím

Konečne ste sa dočkali – na svete je kniha s celostným prístupom k zdraviu! Nájdete v nej inšpiratívny príbeh vyliečenia sa, samodiagnostiku, množstvo praktických rád ohľadne zdravého stravovania, cviky na každý deň, no takisto časť o emočnom a duševnom zdraví. Je písaná s ľahkosťou a jasne, vďaka čom ju zhltnete za jeden deň! Jednoduché a zároveň veľmi účinné tipy, ktorými je kniha preplnená, budú pre vás skvelým štartom na vašej vedomej ceste za zdravím. Ako hovoria jej nadšení čitatelia, je to klenot, ktorý skrátka musíte mať doma!

Obálka knihy Vedomá cesta za zdravím
Neviete kde začať? Dohodnite si

Rozhovor s terapeutkou

Usmiata jogínka Monika Hodásová v jogovom zásede

Tento rozhovor je vstupným rozhovorom pre akúkoľvek terapiu so mnou. Počas neho sa pozrieme na vaše problémy celistvo (telo, duša, duch), aby sme mohli odhaliť ich skutočnú príčinu a následne navrhnúť riešenie na ich odstránenie.

pre všetkých, ktorí

  • sa cítia stratení v živote
  • hľadajú príčinu svojich zranení
  • majú fyzické či duševné problémy
  • trpia úzkosťami či depresiami
  • chcú pracovať na sebarozvoji

Najnovšie na blogu

Ako sa spojiť sama so sebou

Častokrát hľadáme zbytočne veľmi komplikované spôsoby dosiahnutia úplne základných vecí. A tak je to aj pri spájaní sa so svojím telom. Vnútorná žena, vnútorný muž, silové zviera, bohyňa, bojovník... hľadáme archetypy, hľadáme nehmatateľné a pritom úplne zabúdame na základy. A na nich to celé stojí. 

Kategória
Psyché
28.5.2024
Čítať ďalej→