Skutočná cesta do hĺbky

Prebudenie vedomej ženy

Seminár, ktorý by mala zažiť každá jedna žena. Žiadna teória, čistý zážitok. Nenávisť k sebe sa mení na lásku a prijatie, roky toxické vzťahy sa stávajú harmonickými, odpojenie od tela sa transformuje na vnímavosť a citlivosť, šedé myšky povstávajú do svojej sily, z ochorenia sa stáva zdravie, z nevedomého sa stáva vedomé. Seminár, na ktorom sa dejú zázraky. Prebuďte sa aj vy do svojej ženskej esencie.

Ilustrácia Vedomej a Prebudenej ženy sediacej v meditačnom zásede

Najbližšie termíny:

10.-12.6.2022
Voľné miesta
Chcem sa prihlásiť
4.-6.3.2022
Vypredané
Prihlásiť ako náhradníčka
Ste len krok od toho, aby ste prežili skutočne

Transformačný seminár

Tento život meniaci, liečebno-transformačný seminár, je určený výhradne pre ženy a je čisto zážitkový. Žiadna teória, iba aktívna práca na sebe, vďaka čomu výsledky pocítite ihneď. Kníh máme každá načítaných desiatky až stovky. Teraz je na čase začať to aj žiť! Spolu sa vydáme na poznanie vašich skutočných prianí, no zároveň aj blokov, nezdravých presvedčení a vzorcov správania, ktoré vám bránia žiť v naplnení. Naučíte sa pracovať s vlastným telom, emóciami a dušou. Pochopíte, že vy samé máte svoje zdravie a život v svojich rukách a iba vy samé sa môžete rozhodnúť, čo s ním urobíte.

Čo ma na seminári čaká?

 • hlboké liečenie na bunkovej úrovni
 • uvoľňovanie emočných blokád
 • prepúšťanie nezdravých vzorcov a presvedčení nášho ega
 • aktivácia vedomej ženy – dievčatko, milenka, matka, Bohyňa
 • práca s vnútorným dieťaťom
 • práca s vedomou zdravou sexualitou
 • intuitívny tanec, cvičenie jógy a meditácie
 • satsang – zdieľanie v bezpečnom kruhu žien
 • ceremónia (prekvapenie)
 • výborná zdravá strava
 • a mnohé iné
Vedomá žena vyzývajú k nasledovaniu
Vedomá a vyrovnaná žena užívajúca si slobodu na pláži pri mori

čo mi to prinesie?

Ostane vám priestor pre samu seba! Znovu získate lásku k sebe, lásku k svojmu telu. Objavíte vlastnú hodnotu, vďaka ktorej získate stratenú sebaistotu. Preliečite svoje fyzické telo, znova pocítite v živote radosť, ľahkosť, naplnenie, slobodu a vyrovnanosť. Stanete sa autentické.

Vezme mi to niečo?

V prvom rade vám môže skutočne veľa vziať! Dlhoročne potláčané emócie, nezdravé presvedčenia a vzorce správania, zranenia, strachy, bolesti, rôzne fyzické ochorenia, úzkosti či neistoty. Môže vás obrať o pocity, že nie ste dosť dobrá, múdra, pekná, jednoducho že nie ste dosť. Má schopnosť zbaviť vás vašej sebaľútosti, pretvárky či sebadeštrukcie... Potrebujete ich ešte?

Spoznáte svoju vlastnú esenciu. Seminár vás privedie naspäť domov!

čaká na vás skutočne

Bohatý program...

Vedomá žena užívajúca si slobodu pri mori

...ktorý si pre vás až do poslednej chvíle ponechávam ako prekvapenie. Nebudeme si však zapletať vrkoče, ani sa prechádzať po lúke bosé. Budeme prekračovať našu komfortnú zónu a ponárať sa do hlbín našej duše. Samozrejme o vás bude výborne postarané, ale najlepší spôsob ako sa na seminár pripraviť, je nevytvárať si žiadne konkrétne očakávania. Iba tak sa môžete pridať do čoraz väčšieho kruhu žien, pre ktoré bolo Prebudenie vedomej ženy skutočne transformačným zážitkom.

Tento seminár je pre vás, ak:

 • sa necítite pekná, zdravá či múdra
 • sa cítite byť odpojená od svojho tela a emócií
 • vám chýba sebaláska v živote
 • sa cítite ako muž v sukni
 • chcete žiť život v plnom potenciále
 • chcete žiť vedomejšie a autenticky

Pre koho je seminár určený?

Pre ženu, ktorá chce byť vedomejšia. Pre ženu, ktorá sa necíti dostatočne pekná, múdra, dobrá, zdravá, šťastná… Pre ženu, ktorá sa cíti stratená v ktorejkoľvek oblasti svojho života. Pre ženu, ktorej chýba naplnenie v živote. Pre ženu, ktorá chce spoznať svoju silu a aj svoju zraniteľnosť. Pre ženu, ktorá chce začať žiť svoj život v plnom potenciále.  Pre ženu, ktorá chce žiť svoj život harmonicky a v zdraví. Pre akúkoľvek ženu. Ak cítiš volanie, ak ťa seminár zaujal, tak sa rozhodne prihlás.

Ženy, ktoré sa rozhodnú tento hlboký seminár absolvovať a budú chcieť pokračovať na tejto ceste, majú možnosť absolvovať ďalšie 3 levely, kde sa posunieme spolu ešte hlbšie a ešte ďalej na ceste za pravdou. Na týchto levloch nás čaká práca s egom, liečenie ženskej línie, sexualita a intimita, liečenie partnerských vzťahov, liečenie mužskej línie, znovuzrodenie a množstvo iných hlbokých liečivých procesov. Termíny pokročilých seminárov nie sú uvádzané verejne, nakoľko sú iba pre účastníčky prvého levlu. Na seminár som sa rozhodla nepríjmať tehotné ženy, takže ak ste v očakávaní, tak sa rada s vami stretnem neskôr po pôrode.

Cena:

240,- Eur s DPH

Cena zahŕňa kurzovné, ubytovanie a plnú penziu

Informácie pre najbližší seminár

Pre ženu, ktorá chce byť vedomejšia. Pre ženu, ktorá sa necíti dostatočne pekná, múdra, dobrá, zdravá, šťastná… Pre ženu, ktorá sa cíti stratená v ktorejkoľvek oblasti svojho života. Pre ženu, ktorej chýba naplnenie v živote. Pre ženu, ktorá chce spoznať svoju silu a aj svoju zraniteľnosť. Pre ženu, ktorá chce začať žiť svoj život v plnom potenciále.  Ak cítiš volanie, ak ťa seminár zaujal, tak sa rozhodne prihlás.

Kvôli odvozu sa trápiť nemusíte, ak nie ste šoférka. Ja spájam ženy do áut, zatiaľ sme to vždy krásne vymysleli a všetky sa dostali na miesto určenia.

Termín:

4.-6.3.2022
Začiatok seminára:
Piatok o 17:00
Koniec seminára:
Nedeľa o 14:00

Miesto konania:

Stará Bystrica

Referencie

Dada

Silvinka

Mon, ani 1000 slov vďaky nemôže sprostredkovať tú obrovskú vďačnosť, úctu a lásku, ktorú voči tebe cítim. Bol to s tebou úžasný zážitok a v mojich očiach si sa stala Bohyňou, Vedmou, Kráľovnou, ktorú chcem nasledovať. Z celého srdca ti ďakujem, z celej svojej duše ti ďakujem, celým svojim telom ti ďakujem. ZACHRÁNILA SI MA. ZACHRÁNILA SI MOJE JA, len vďaka tebe sa mi podarilo aspoň na chvíločku si zažiť, aké to je nebyť tým, o kom sa stále snažím seba presvedčiť že som, ale naozaj byť sama sebou - byť ŽENOU - zraniteľnou, ubolenou, slabou, ale MILOVANOU. Odporúčam zažiť si toto dobrodružstvo s tebou každej žene, ktorá hľadá cestu k sebe samej, ktorá sa chce zbaviť toho, čo jej neslúži a začať konečne ŽIŤ láskou a radosťou naplnený a vedomý život.

Gabi M.

Monika, patrí Ti veľké ďakujem. Dovolila si mi byť čímkoľvek, urobiť čokoľvek a necítiť pri tom pocit hanby... Dovolila si mi nahliadnuť do mojej podstaty, zaziť obe polarity samej seba, lebo aj to som ja. Je krásne si dovoliť... Ďakujem Ti za tvoj individuálny prístup, za dôveru, za každé vypovedané slovo, za každý jeden okamih... Mám silu a nech ma tá sila sprevádza ďalším novým životom. Nech sa tak stane... Seminár Prebudenie vedomej ženy s Monikou odporúčam každej žene, ktorej duša volá po slobode a poznaní pravdy... Baby,choďte do toho

Ivka M.

Keď mi lekári prvýkrát oznámili "Nevieme Vám pomôcť", povedala som si "Ok, ak oni nie, tak musí existovať niekto iný!". A ten niekto bola pravé Monika. Na ňou organizovanom víkendovom seminári sa odštartovalo moje liečenie. A to nielen na duševnej či emocionálnej úrovni ale doslova zareagovalo aj moje fyzické telo. Víkend predčil moje očakávania a ja doteraz ďakujem vyšším silám, že ma priviedli práve k Mon, a jej ďakujem za skvelé zorganizovaný víkend s efektívne využitým časom. Pretože každá sekunda počas tohto víkendu bola pre mňa darom a požehnaním (a zároveň zábavou v kolektíve úžasných žien)! Monikina profesionalita v kombinácii s jej vlúdnym srdcom je to práve pre kohokoľvek, kto tápa v nejakej oblasti svojho života a hľadá odpovede

Saška H.

Pre mňa MEGA posilňujúci seminár, ktorý sa nedá ani všetkými slovami opísať. Treba zažiť. V živote som nič také liečivé nezažila. Všetky, ktoré máte rôzne trápenia, zverte sa do rúk Moniky, pre mňa ženy, profesionálky, ktorá cez svoje prežitie pomáha ostatným ešte nevedomým ženám, nájsť v sebe silu a poraziť všetky prekážky, ktoré ich blokujú. A všetkým ženičkám, ktoré so mnou zdieľali tento víkend tú hromadnú energiu zo ďakujem a skláňam sa ako sme to dali.

Linda Š.

Chvála ti/nám za nádherný víkend. Je neuveriteľné, ako rýchlo a jednoducho si vieme zmeniť život k lepšiemu, krajšiemu, jednoduchšiemu... samozrejme my sme to mohli pod vedením úžasnej bytosti Moniky. Išla som na nejaký seminár a jediné, čo som vedela bolo, že v názve je nejaká transformácia a ženské kruhy. Vravela som si, hm, možno to bude fajn, aspoň urobím niečo pre seba a minimálne vypadnem z rutiny. Nemôžem povedať, že to predčilo moje očakávania nakoľko som žiadne nemala, ale od prvej chvíle ako som prišla na miesto určenia, som sa cítila šťastne a to bola informácia pre mňa choď do toho naplno (teraz by som si skôr povedala celou dušou a celým telom). Iba 2,5 dňa v spoločnosti krásnych Žien, mi zmenilo pohľad na mňa, moje okolie a vlastne na celý môj život.

Andrejka M.

Monika, ešte raz srdečná vďaka za tvoj seminár Prebudenie vedomej ženy a hlboká poklona ako si to všetko zostavila. Premyslene do detailov a ako si to ustála. Tvoja plná prítomnosť, v ktorej si nám vytvorila priestor, dávala dôveru a bezpečnosť. Celý seminár vnímam veľmi pozitívne, som typ, ktorý potrebuje priamu, rýchlu, efektívnu cestu do hĺbky. A musím povedať, že ty si sa nesrala, keď už, tak nech naozaj ten bordel ide preč a čím skôr! :) Tvoja robota je precízna, podložená hlbokými vedomosťami a vlastnými skúsenosťami. Prišla som domov ľahšia, radostnejšia, naplnená láskou. Monika, bolo to profesionálne a sklaniam sa pred tvojou premenou, neviem tvoj príbeh, ale cítim, že z bahna vykvitol lotosový kvet v tebe ;)

Ivka V.