Dovolenka, na ktorej si oddýchnete

Ajurvéda na Srí Lanke

Poďte si zažiť unikátnu dovolenku, plnú oddychu a liečenia v nádhernom ajurvédskom centre priamo na Srí Lanke. Celý deň sa bude o vás starať niekoľko ľudí, vy nemusíte ani prstom pohnúť. Masáže, terapie, harmonická strava, oddych pri bazéne, ranná jóga s mníchom a oceán vzdialený iba päť minút od vás.

Zistiť viac

Budete sa chcieť vrátiť

Keď som bola prvykrát v roku 2022 na Srí Lanke, vedela som, že sa tam vrátim so svojou vlastnou skupinkou. Ja som síce neriešila žiadne zdravotné problémy, potrebovala som iba naozaj poriadne vypnúť a oddýchnuť si. Ajurvédsky pobyt na Srí Lanke mi však dal oveľa viac.

Moje telo...

...sa cítilo ako znovuzrodené, vyživené do poslednej bunky, nabité energiou na niekoľko mesiacov a hlavne s čistou mysľou a jasným videním. Moja imunita zosilnila ešte viac a telo sa cítilo v kompletnej harmónii. Ľudia na Srí Lanke sú svojej práci oddaní celým svojim bytím, čo pocítite v ich prístupe k vám. Nikde inde som sa necítila tak opečovávaná.

Sila ajurvédy

Určite ste už o týchto úžasných pobytoch počuli a o sile ajurvédy ani nehovorím. Dokážu naozaj urobiť s telom zázraky. 

 • Ak sa cítite fyzicky vyčerpaní a unavení
 • Ak vás trápia akékoľvek zdravotné problémy
 • Ak potrebujete ukľudniť vašu myseľ a stíšiť sa
 • Ak potrebujete revitalizovať telo, posilniť imunitu
 • Ak máte nadváhu a chcete schudnúť 
 • Ak chcete očistiť svoj lymfatický systém a zbaviť telo toxínov
 • Ak chcete len vypnúť a pritom byť rozmaznávaní masérmi, ajurvédskymi doktormi a úžasnými kuchármi, v nádhernom centre pár minút od oceána....

Tak poďte so mnou zažiť tento zázračný pobyt už toto leto!

Čo všetko je v cene?

 • 14 nocí v dvojlôžkových apartmánoch s vlastnou kúpelňou a balkónom (terasou)
 • Vstupná a výstupná konzultácia s ajurvédskym doktorom
 • Plná penzia – ajurvédska strava pripravená na mieru pre vás
 • Ajurvédske bylinky počas celého pobytu – stanovené na mieru pre vás
 • Minimálne 4 liečivé ajurvédske procedúry denne – stanovené na mieru pre vás
 • Ranná joga s mníchom 5x týždenne
 • Večerná joga so mnou 5x týždenne
 • Priebežné kontroly s ajurvédskym doktorom
 • Neustály pitný režím – balená voda, špeciálne ajurvédske čaje
 • Súkromný priestor na pláži s lehátkami
 • Večerný program – škola varenia, muzikoterapia...
 • 3 poldenné výlety – návšteva korytnačej farmy, výlet do Galle, výlet loďou
 • Prednáška o ajurvéde
 • Moja organizácia celého pobytu – pomoc pri kúpe leteniek, odvoz z letiska a na letisko, komunikácia na mieste, v prípade potreby tlmočenie z/do angličtiny
 • Možnosť večerných rozhovorov so mnou (ako terapeutkou) v prípade potreby

Čo nie je v cene?

 • Letenka – cca 900 -1000 eur
 • Víza – 52 eur
 • Výlety navyše (dobrovoľné)
Čo si môžete predstaviť

pod pojmom procedúry

Niečo, čo budete absolútne milovať a kvôli čomu sa tam budete chcieť stále vracať. Sú veľmi dôležitou súčasťou celého pobytu. Popíšem vám ich veľmi laicky, aby ste si ich mohli živo predstaviť (i keď to treba naozaj zažiť). Hlavnú časť procedúr tvoria masáže. Masáže tváre, nôh, hlavy, celotelové, obojručné intenzívne, s olejom, s bylinkami ... Ďalšou časťou sú rôzne očistné techniky  - očista čriev, očista pečene, očista nosných dutín, či už aj v Európe veľmi populárna Shirodara (unikátna masáž tretieho oka, rozumej – vypnutie hlavy na kompletku). Takisto nás čakajú procedúry zábalové (bahno, bylinky) a nádherný záverečný rituál kúpania vo vode plnej kvetov. Maséri a terapeuti na Sri Lanke sú pre svoju prácu zapálení a odovzdajú vám naozaj kus seba.

Na čo sa môžete tešiť?

 • Hlboko ozdravný pobyt
 • Nezabudnuteľné dva týždne plné hýčkania a výživy
 • 14-dňová očista tela a mysle
 • 5 minút vzdialený oceán
 • Nádherné prostredie rezortu
 • Skvelú partiu ľudí

Termín

24.11. - 8.12.2023

Cena:

2200,- Eur s DPH

Prihlasovanie: telefonicky na 0903 247 108, prostredníctvom tohto formuláru, alebo e-mailom na monika@monikahodasova.sk. V správe prosím uveďte aj telefonický kontakt na seba.

Chcem to zažiť!

Teší ma, že sa (o seba) zaujímate.
Rada vám pomôžem nájsť odpovede na vaše otázky.

Telefonicky ma prosím kontaktujte iba počas pracovných dní, v čase od 10.00 - 17.00. Ak vám nedvihnem, určite sa Vám ozvem hneď, ako budem môcť :) Mail môžete poslať kedykoľvek.

Ďakujem za Vaši správu! Onedlho si ma nájdete vo svojej e-mailovej schránke :)
S pozdravom Monika.
Niečo sa tu pokazilo! V tých technológiách snáď drieme čert :) Skúste to neskôr alebo reštartujte okno prehliadača. Alebo skontrolujte pripojenie na internet.

Referencie

Mon, ani 1000 slov vďaky nemôže sprostredkovať tú obrovskú vďačnosť, úctu a lásku, ktorú voči tebe cítim. Bol to s tebou úžasný zážitok a v mojich očiach si sa stala Bohyňou, Vedmou, Kráľovnou, ktorú chcem nasledovať. Z celého srdca ti ďakujem, z celej svojej duše ti ďakujem, celým svojim telom ti ďakujem. ZACHRÁNILA SI MA. ZACHRÁNILA SI MOJE JA, len vďaka tebe sa mi podarilo aspoň na chvíločku si zažiť, aké to je nebyť tým, o kom sa stále snažím seba presvedčiť že som, ale naozaj byť sama sebou - byť ŽENOU - zraniteľnou, ubolenou, slabou, ale MILOVANOU. Odporúčam zažiť si toto dobrodružstvo s tebou každej žene, ktorá hľadá cestu k sebe samej, ktorá sa chce zbaviť toho, čo jej neslúži a začať konečne ŽIŤ láskou a radosťou naplnený a vedomý život.

Gabi M.

ĎAKUJEM je asi málo výpovedné slovo za to, čo som absolvovala na seminári Prebudenie vedomej ženy, prežila, dostala zo seba a čo prijala. Duševný striptíz je asi najťažšia vec na svete. Absolvovala som ich množstvo v rámci viacerých terapií, ale toto tu u Teba bolo vyskladané do posledného detailu tak, že až tu staré rany sa najviac otvorili, vyčistili a začal proces hojenia. Je vidieť, že všetko čím nás sprevádzaš, máš hlboko v sebe prežité, odplakané, zacelené. Múdrosť nemáš naučenú, máš ju hlboko pod kožou. Ukazuješ cestu, láskavo povzbudzuješ a vnímaš človeka ako celok. Je to DAR. Prišla si mi do života ako odpoveď na moje modlitby. Aj napriek Tvojej mladosti mi pripomínaš starú skúsenú kuranderu, ktorá presne vie čo robí. Seminár ako tento, by mal byť povinný pre všetky ženy bez rozdielu veku. Nie je len o zraneniach, učíš ako nájsť a následne využívať svoju vnútornú silu, oheň, lásku. A tohto všetkého nikdy nie je dosť. Želám všetkým ženám, aby našli odvahu hľadať svoju vnútornú silu, krásu a lásku. Ďakujem Ti, že si sa na túto neľahkú úlohu podujala, že máš "gule" pracovať s takou krehkou a ťažkou témou. Seminár bol pre mňa dokonalou očistou a transformáciou. Ďakujem životu, že mi ťa priniesol.

Adri D.

K Monike som prišla prvýkrát na terapiu Cesta. Bola som v tom čase veľmi nešťastná a zúfalá, plná strachov a obáv, úzkosti, ktoré sa rokmi stupňovali. Lekári mi chceli predpisovať antidepresíva, no ja som vedela, že tým opäť potlačím všetky emócie a nevyliečim sa. Už po prvom stretnutí s Monikou som sa cítila lepšie. Monika bola úžasná, cítila som ku nej obrovskú dôveru. Presne vedela, ako na mňa a na moju neustále pracujúcu ustráchanú myseľ. Terapie boli intenzívne, v mojom živote prichádzalo k zmenám. Začala som sa cítiť silnejšia, sebavedomejšia, spoznala som svoje strachy, učila sa spracovávať svoje emócie. Časom mi poradila aj zmenu stravy kvôli zdravotných problémom, ako hrčky v prsníkoch, ekzém a iné.. Už po mesiaci som videla výsledok, ekzém na ruke úplne zmizol a mám pocit, že hrčky v prsníkoch sú menšie. Na odporučenie Moniky som absolvovala seminár Donna Divina, za čo som jej veľmi vďačná. Bol to neskutočný, úžasný, transformačný zážitok. Práca na sebe je dlhodobý proces, niekedy veľmi ťažký, ale zároveň krásny a naplňujúci. Monike patrí moje veľké ďakujem, veľmi si ju vážim a môžem len odporúčať všetkým, čo majú akýkoľvek problém (zdravotný, psychický) alebo si len nevedia poradiť s nejakou životnou situáciou.

Janka

Konzultácie s Monikou sú pre mňa skutočným obohatením. V júni 2015 som zmenila jedálniček podľa jej rád a napriek mojej prirodzene skeptickej povahe sa nestíham diviť aké zmeny sa v mojom živote udiali. Od detstva som mala problémy s trávením. Vlastne som si ani nevedela predstaviť aké to je, keď má človek po jedle dobrý pocit. Až kým som ho nezažila... Vyriešili sa mi chronické problémy s pleťou (tiež sa mi nechcelo veriť, že je to naozaj možné), mám omnoho viac energie, chuti niečo robiť - či už so sebou alebo so svetom okolo. Prirodzene som schudla okolo 6 kíl a ani neviem ako. Nebol to totiž môj prvotný cieľ. Monika ma na mojej novej ceste celý čas sprevádzala. Vždy bola ochotná poradiť, skonzultovať, ukázať či navariť. Boli sme spolu dokonca aj nakupovať. Je šikovná a ochotná a čo sa týka stravy, jednou z jej najväčších predností je to, že nie len radí, ale tak naozaj aj žije. Je pre mňa prototypom zdravého životného štýlu. Cvičí, rozvíja sa... Skrátka človek, pri ktorom cítim, že mu môžem dôverovať. Za ostatných pár mesiacov som sa aj ja veľa naučila. Vidím absurdnosť mnohých smiešnych diét a spôsobov stravovania, pochopila som, čo znamená dávať organizmu dobrú výživu. Naučila som sa, čo mám z jedálnička vylúčiť, ale aj omnho podstatnejšiu vec a to - čo do neho zaradiť, čo moje telo naozaj potrebuje. Jesť pre zdravie je skvelý pocit. Vyskúšajte ho! Monika Vás touto životnou zmenou kompetentne prevedie.

Simona T.

Monika, patrí ti obrovské ĎAKUJEM, pomohla si mi zbaviť sa tak 3 obrovských kufrov bolesti a veru ani som si nemyslela, že jej mám až toľko v sebe.. Monika, Ty si ma naozaj týmto víkendom zachránila. Zistila som, že mi chýbala Láska, hlavne tá moja. Dosť som sa vďaka semináru odosobnila od problémov druhých, vypočujem si, poradím, ale to bremeno už neberiem na seba a predtým som všetko prežívala, akoby som to bola ja v ich koži...Moje telo zostalo po seminári také uvoľnené, hlavne krčná chrbtica, ja ju tak vystriem ako nikdy. Priateľ mi povedal, že keď som odchádzala, vnímal ma že som v jednom obrovskom kŕči a teraz že som dosť uvoľnená a aj sa tak naozaj cítim :) Cítim obrovský pokrok, mám aj viac energie.. odhodila som obrovský balvan, dokonca sa mi zdá, že sa dokážem aj lepšie nadýchnuť :) Naozaj Ďakujem, za seba, za všetky tie ženy a aj za tie budúce, ktorým pomôžeš :)

Marianka M.

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie