Dovolenka, na ktorej si oddýchnete a zároveŇ sa budete liečiť

Ajurvéda
na Srí Lanke

Poďte si zažiť unikátnu dovolenku, plnú oddychu a liečenia v nádhernom ajurvédskom centre priamo na Srí Lanke. Celý deň sa bude o vás starať niekoľko ľudí, vy nemusíte ani prstom pohnúť. Masáže, terapie, harmonická strava, oddych pri bazéne, ranná jóga s mníchom a oceán vzdialený iba päť minút od vás.

Ilustrácia Vedomej a Prebudenej ženy sediacej v meditačnom zásede

Budete sa chcieť vrátiť

Keď som bola prvykrát na Srí Lanke, vedela som, že sa tam vrátim so svojou vlastnou skupinkou. Ja som síce neriešila žiadne zdravotné problémy, potrebovala som iba naozaj poriadne vypnúť a oddýchnuť si. Ajurvédsky pobyt na Srí Lanke mi však dal oveľa viac.

Najbližšie termíny:

3.8.-18.8.2024
Voľné miesta

Ajurvéda...

...je starodávna holistická liečebná metóda pôvodne zo Srí Lanky a Indie. Je založená na myšlienke rovnováhy vo všetkých telesných systémoch. Prostredníctvom stravy, bylinnej liečby, masáži a jogínskych dychových techník môže ajurvéda obnoviť fyzické a duševné zdravie. Nezameriava sa na symptómy, ale na diagnostiku a liečbu hlavnej príčiny nerovnováhy, ktorá je zodpovedná za chorobu.

Moje telo sa po návrate cítilo ako znovuzrodené, vyživené do poslednej bunky, nabité energiou na niekoľko mesiacov a hlavne s čistou mysľou a jasným videním. Moja imunita zosilnila ešte viac a telo sa cítilo v kompletnej harmónii. Ľudia na Srí Lanke sú svojej práci oddaní celým svojim bytím, čo pocítite v ich prístupe k vám. Nikde inde som sa necítila tak opečovávaná.

Referencie

Nikdy som nesnívala o Srí Lanke a predsa sa stala snom. Moje obavy, že neviem vôbec po anglicky pominuli veľmi rýchlo, nakoľko Monika bola v tomto smere obrovskou oporou. Pobyt som si užívala od prvého momentu. Nádherné prostredie, veľmi milí ľudia. Úžasné masáže, joga, strava na mieru - to je očista tela. Ale mne dala Srí Lanka viac než to. Dala mi sebalásku, duchovnú očistu a priateľov - a to je najviac. Stale z pobytu čerpám a verím, že ešte dlho budem.

Maťka

Srí Lanka ma lákala už dlho. Spojiť svoj sen a dôveru v osobu, ktorá mi v živote toľko pomohla (Monika) a posunula ma ďalej... bolo rozhodnuté! Ten pokoj na duši, dôvera v lekárov, ako aj terapeutov je neopísateľný. Procedúry, maséri, personál, strava, oceán, výlety... sama neviem, čo z toho bolo najlepšie. Monika nám na pobyte pripravila niekoľko prekvapení. V živote ich už ako dospelí nemáme veľa. Nie takých, aké sme zažívali ako malé deti. Keď mieriš počas výletu na jedno miesto a očami vidíš iné, rozmýšľaš nad tým, čo to je a ako tam ľudia žijú... vzápätí prekvapenie - ideme tam! Toľko nečakanej radostí a návrat do detských čias. Najväčšie ďakujem však patrí Tebe Moni! Ďakujem za príležitosť, ďakujem, že si do toho išla, zobrala nás na Srí Lanku, premenila naše sny na realitu a bola tam pre nás. Priala by som si, aby toto mohol zažiť každý človek na zemi a najmä ženy. Ďakujem, nikdy nezabudnem a verím, že moje cesty na Srí Lanku sa budú ešte opakovať.

Zuzka

Na ajurvédsky pobyt s Monikou som išla s obavami. Nevedela som anglicky, nikdy som neletela z Viedne, nikoho som nepoznala, mala som značnú nadváhu, jogu som skúšala iba pár krát. No niečo ma k Monike silne ťahalo. Bola som vystresovaná a vyhorená. Srí Lanka ma zmenila! To, čo som tam zanechala, boli moje strachy a pochybnosti o sebe. Vrátila som sa ako vymenená. Jednou nohou som stále tam, ale teraz žijem konečne môj život. Zmena stravy, myslenia, vyživenia do poslednej bunky môjho tela, mi dáva silu a radosť do každého ďalšieho dňa. Monika, chcem ti poďakovať za to čo robíš pre všetkých a hlavne, že meníš životy ľuďom k lepšiemu.

Hanka

Z celého srdca by som sa Ti chcela Monika poďakovať, že som mala možnosť zažiť úplne niečo iné, nepoznané. Preniesla som sa do raja, kde sa o teba s láskou stará tím úžasných ľudí, kde zabudneš na všetky starosti, na plynutie času a necháš sa iba unášať. Najviac by som však chcela vyzdvihnúť organizáciu pobytu. Keď Vám organizuje pobyt terapeutka, tak si môžete byť istí, že to bude skvelé a nebudú Vás čakať žiadne nepríjemné prekvapenia. Monika sa postarala o víza, dopravu, preklady v prípade, že neviete po anglicky, tlmočila každú našu požiadavku a v neposlednom rade, bola tam ako terapeut každý večer pre nás. A to si myslím, že nie je úplne bežné v rámci iných pobytov. Takéto pobyty by mal povinne absolvovať každý z nás.

Evka

O Srí Lanke som nesnívala, ale keď Monika oznámila, že organizuje pobyt, hneď som cítila, že toto je to čo chcem. Monike som plne verila, vedela som, že som v dobrých rukách. A presne tak to aj bolo. Bolo o mňa (o nás všetkých) skvelo postarané. Bol to čistý raj na zemi. Prostredie bolo dokonalé, blízkosť oceánu bolo čerešničkou na torte. Toľko energie, ktorú som tam vnímala, som už dlho nemala. Moje telo sa akoby zobudilo zo zimného spánku. Bolo vyživené po všetkých stránkach. Okrem toho som za 2 týždne schudla 5kg. Musím spomenúť aj terapeutické večery. Monika tam vždy bola pre nás, vďaka čomu sme si mohli poliečiť aj svoju dušu. No a joga s Monikou bola skvelým doplnkom k tomuto všetkému. Tento pobyt mi dal všetko, čo som potrebovala. Nakopnutie, nové návyky, ktoré si stále udržujem a kopec energie, z ktorej stále čerpám. V mojom srdci zostane navždy ako niečo čo som si sama sebe dopriala. Veľká vďaka patrí tebe Monika, za celkovú organizáciu a starostlivosť.

Monika

Sila ajurvédy

Určite ste už o týchto úžasných pobytoch počuli a o sile ajurvédy ani nehovorím. Dokážu naozaj urobiť s telom zázraky. 

 • Ak sa cítite fyzicky vyčerpaní a unavení
 • Ak vás trápia akékoľvek zdravotné problémy
 • Ak potrebujete ukľudniť vašu myseľ a stíšiť sa
 • Ak potrebujete revitalizovať telo, posilniť imunitu
 • Ak máte nadváhu a chcete schudnúť 
 • Ak chcete očistiť svoj lymfatický systém a zbaviť telo toxínov
 • Ak chcete len vypnúť a pritom byť rozmaznávaní masérmi, ajurvédskymi doktormi a úžasnými kuchármi, v nádhernom rezorte pár minút od oceána....

Tak poďte so mnou zažiť tento zázračný pobyt už toto leto!

Čo všetko je v cene?

 • 14 nocí v dvojlôžkových apartmánoch s vlastnou kúpelňou a balkónom (terasou)
 • Vstupná a výstupná konzultácia s ajurvédskym doktorom
  Hĺbková očista vášho tela
 • Plná penzia – 3 chodové menu, trikrát denne, ajurvédska strava pripravená na mieru pre vás
 • Ajurvédske bylinky počas celého pobytu – stanovené na mieru pre vás
 • Minimálne 4 liečivé ajurvédske procedúry denne – stanovené na mieru pre vás
 • Ranná joga s mníchom 5x týždenne
 • Večerná joga so mnou 5x týždenne
 • Priebežné kontroly s ajurvédskym doktorom
 • Neustály pitný režím – balená voda, špeciálne ajurvédske čaje
 • Súkromný priestor na pláži s lehátkami
 • Večerný program – škola varenia, muzikoterapia...
 • 3 poldenné výlety – návšteva korytnačej farmy, výlet do Galle, výlet loďou za mníchom, východ slnka na rieke
 • Prednáška o ajurvéde
 • Moja organizácia celého pobytu – pomoc pri kúpe leteniek, odvoz z letiska a na letisko, komunikácia na mieste, v prípade potreby tlmočenie z/do angličtiny
 • Terapeutické večery so mnou - možnosť zdielanie, možnosť liečenia rôznych tém, ktoré sa vám budu otvárať, možnosť postavenia konštelácií...

Čo nie je v cene?

 • Letenka – cca 1000 eur
 • Víza – 52 eur
 • Výlety navyše (dobrovoľné)
Čo si môžete predstaviť

pod pojmom procedúry

Niečo, čo budete absolútne milovať a kvôli čomu sa tam budete chcieť stále vracať. Sú veľmi dôležitou súčasťou celého pobytu. Popíšem vám ich veľmi laicky, aby ste si ich mohli živo predstaviť (i keď to treba naozaj zažiť). Hlavnú časť procedúr tvoria masáže. Masáže tváre, nôh, hlavy, celotelové, obojručné intenzívne, s olejom, s bylinkami ... Ďalšou časťou sú rôzne očistné techniky  - očista čriev, očista pečene, očista nosných dutín, či už aj v Európe veľmi populárna Shirodara (unikátna masáž tretieho oka, rozumej – vypnutie hlavy na kompletku). Takisto nás čakajú procedúry zábalové (bahno, bylinky) a nádherný záverečný rituál kúpania vo vode plnej kvetov. Maséri a terapeuti na Sri Lanke sú pre svoju prácu zapálení a odovzdajú vám naozaj kus seba.

Na čo sa môžete tešiť?

 • Hlboko ozdravný pobyt s množstvom krásnych výletov
 • Nezabudnuteľné dva týždne plné hýčkania a výživy
 • 14-dňová očista tela a mysle
 • 5 minút vzdialený oceán
 • Nádherné prostredie rezortu
 • Skvelú partiu ľudí

Termín


3.-18-8. 2024

Cena:

2200,- Eur s DPH

Prihlasovanie: telefonicky na 0903 247 108, prostredníctvom tohto formuláru, alebo e-mailom na monika@monikahodasova.sk. V správe prosím uveďte aj telefonický kontakt na seba.

Chcem to zažiť!

Teší ma, že sa (o seba) zaujímate.
Rada vám pomôžem nájsť odpovede na vaše otázky.

Telefonicky ma prosím kontaktujte iba počas pracovných dní, v čase od 10:00 - 17:00. Ak vám nezdvihnem, určite sa Vám ozvem hneď, ako budem môcť :) Mail môžete poslať kedykoľvek.

Ďakujem za Vaši správu! Onedlho si ma nájdete vo svojej e-mailovej schránke :)
S pozdravom Monika.
Niečo sa tu pokazilo! V tých technológiách snáď drieme čert :) Skúste to neskôr alebo reštartujte okno prehliadača. Alebo skontrolujte pripojenie na internet.

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie