Blog

Filter vyhľadávania

Resetovať
Obľúbené články
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

(Ne)Tvárme sa tak kyslo

Určite ste sa už stretli s tým, že sa na vás ľudia vrhali s otázkami: „Čo ti je? Prečo sa tak tváriš? Stalo sa ti niečo?“ A väčšinou k tomu stačí úplne máličko, len sa neusmiať. Na záujme o ľudí, na ktorých nám záleží, nie je samozrejme nič zlé. Ak sa však z toho stáva hodnotenie, nie je to už o láske, no o tom, ako (ne)komfortne nám samým v tom je. U nás doma bol takýto človek označovaný ako „kakabus“. 

Kategória
Psyché
25.10.2023
Čítať ďalej→

Rozhovor s ajurvédskou doktorkou - priamo na Srí Lanke

Keď som bola naposledny na Srí Lanke, využila som čas a urobia pre vás rozhovor priamo s jednou z našich doktoriek. Dozviete sa v ňom napr. aký je rozdiel medzi Srí Lankou a Indiou, či to, prečo najčastejšie chodia európania na Srí Lanku. 

Kategória
Rozhovory
21.9.2023
Čítať ďalej→

Evka Cikrytová - Vďaka strave žijem

Poznáte Evku Cikrytovú a jej projekt Jíme jinak? Nech je vaša odpoveď kladná či záporná, tu si môžete vypočuť rozhovor s touto inšpiratívnou ženou. Evka podobne ako ja si prešla náročným obdobím, kde bola v ohrození života a lekári jej nevedeli pomôcť. Až si pomohla sama cez zdravú stravu. 

Kategória
Rozhovory
20.9.2023
Čítať ďalej→

Dobromilka - Ajurvéda v našich životoch

Prinášam vám ďalší veľmi výživný rozhovor s veľmi inšpirativnou ženou - Dobromilkou Bartovicovou. Tentokrát sme sa pozreli na tému AJURVÉDA. Určite sa aj zasmejete, no hlavne získate kvalitné informácie. Vo videu sa dozviete množstvo praktických rád, ako spoznať samého seba a to, čo sa v nás deje. 

Kategória
Rozhovory
20.9.2023
Čítať ďalej→

Lepia sa na nás energie iných ľudí?

Určite ste už v nejakých ezoterických kruhoch počuli, že sa na vás môžu nalepiť energie iných ľudí. Možno ste aj uverili tomu, že keď sa cítite po nejakom stretnutí unavení, môže za to tá osoba. Ja mám na to trošku iný vhľad a vysvetlenie. Lepí sa to na nás alebo nám skutočne iba lepí?

Kategória
Psyché
25.4.2023
Čítať ďalej→

Vďačná za svoje telo

V marcovom číslo Magazín Evita ste si mohli prečítať rozhovor so mnou na tému Vďačná za svoje telo. Ak ste si ho však nestihli zakúpiť, tu je pre vás rozhovor prístupný. Okrem iného sa v ňom dozviete, prečo ženy nemajú rady svoje telá, ako to môžeme zmeniť, kde treba začať a na čo si dať pozor. Takisto sa povieme o tom, čo to znamená byť vedomá, kto a čo je zrkadlom našej sebalásky, či to, kde ako ženy prichádzame najviac o svoju energiu.

Kategória
Rozhovory
31.3.2023
Čítať ďalej→

Nenašlo sa nič na zobrazenie. Hľadajte ďalej

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie