Finančná hojnosť

Dnes už je ťažké nájsť terapeuta, ktorý vám nesľúbi, že ak absolvujete jeho program, budete bohatí. Niekde sa však asi chyba stala, keďže tu tých ezoterických milionárov stále nevidím. Opať by som vám rada dala krátky návod, ako to vidím ja. 

Dnes už je ťažké nájsť terapeuta, ktorý vám nesľúbi, že ak absolvujete jeho program, budete bohatí. Niekde sa však asi chyba stala, keďže tu tých ezoterických milionárov stále nevidím. Opať by som vám rada dala krátky návod, ako to vidím ja.


Odporúčaný postup:
Nájdi si prácu.
Pracuj.


Bez týchto dvoch bodov to skrátka fakt nepôjde. Môžete si manifestovať od rána do večera, ale staré príslovie “bez práce nie sú koláče ” v sebe nesie trošku pravdy.

Čo pomáha k tomu, aby to k nám prúdilo ľahsie:


Neuškodí mať niečo v hlave, k tomu odporúčam štúdium.
Vedomosti sa praktizovaním menia na múdrosť a tá už je celkom žiadaná. Krásnou ukážkou sú pokusy o veľkonočnú bábovku, ktorej fotky sa šíria už roky internetom. Na prvý raz to nikdy nie je ako od profi kuchára.
Ak sa v pôvodnom rodinnom systéme riešila téma financií ako kritický bod, môže to v nás nechat nezdravé presvedčenia o peniazoch. Tie sa našťastie dajú zmeniť. V dnešnej dobe už vieme, že nič neni fixné, všetko je v pohybe a jediná istota je práve zmena. Cestou k tomuto prepisu sú terapie pracujúce na úrovni podvedomia.
Veľkou pomocou je robiť prácu, ktorá nás baví, z ktorej sa nám nedvíha žalúdok, pri ktorej nerátame každú minútu v nej. Práca, v ktorej my nestagnujeme, naopak, kde sa rozvíjame a plníme svoj potenciál. Prvým krokom je opustiť opak toho.


Čo nám k finančnej hojnosti nestačí:


Sedieť na zadku a čakať, že mi padnú zlaté tehly do náručia, pretože som si to včera vizualizovala.


Marketovať, že vám niekto 10 krokmi prinesie do života financie, je do očí bijúce - veď po čom ľudia najviac túžia???? Zdravie, financie a láska. No nekup to, ked to “môžeš ” mať za mesiac doma.

Jeden takýto program som nedávno videla predávať za 900€. A tak si vravim… “No keby si to nekúpili, tak by tu hojnosť aj mali.”
Priatelia, kľudne si vizualizujte, manifestujte, no zároveň aj dvihnite zadok a robte niečo pre to!

Ďalšie články v kategórii

Psyché

Ako sa spojiť sama so sebou

Častokrát hľadáme zbytočne veľmi komplikované spôsoby dosiahnutia úplne základných vecí. A tak je to aj pri spájaní sa so svojím telom. Vnútorná žena, vnútorný muž, silové zviera, bohyňa, bojovník... hľadáme archetypy, hľadáme nehmatateľné a pritom úplne zabúdame na základy. A na nich to celé stojí. 

Kategória
Psyché
28.5.2024
Čítať ďalej→

Temnota duše

Koľkokrát v živote si môžeme zažiť dno? Koľkokrát v živote si môžeme zažiť temnotu? Koľkokrát si môžeme zazit Fénixa? Myslíte, že existuje nejaká hranica? Ja myslím, že nie. 

Kategória
Psyché
27.3.2024
Čítať ďalej→

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie