Mužský a ženský princíp v nás

Na svete je ďalší veľmi výživný podcast. V rozhovore sa dozviete, prečo je dôležité využívať a integrovať oba princípy - mužský aj ženský, čo je anima a animus, prečo kompromisy vo vzťahu nie sú vždy šťastným riešením, čo je v rámci kvalitnej a vedomej sexuality dôležité z pohľadu ženy aj muža, ale aj to, čo obe pohlavia emocionálne otvára do hlbšieho prepojenia. Reč bude aj o mužsko-ženských stereotypoch, dôležitosti odkrývania tabu a otvorenej komunikácii o sexualite s deťmi.

Mužská a ženská energia majú prirodzene rozdielnu povahu. Keď polarita medzi partnermi funguje aj vzťah môže byť prirodzene harmonický. Pokiaľ je, ale narušená, môžu sa objaviť konflikty, nespokojnosť či problémy v oblasti sexuality. O mužsko- ženskej polarite som sa rozprávala s Adri. V rozhovore sa dozviete, prečo je dôležité využívať a integrovať oba princípy, čo je anima a animus, prečo kompromisy vo vzťahu nie sú vždy šťastným riešením, čo je v rámci kvalitnej a vedomej sexuality dôležité z pohľadu ženy aj muža, ale aj to, čo obe pohlavia emocionálne otvára do hlbšieho prepojenia. Reč bude aj o mužsko-ženských stereotypoch, dôležitosti odkrývania tabu a otvorenej komunikácii o sexualite s deťmi.

Ďalšie články v kategórii

No items found.

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie