V snoch máme ukryté poklady

Ľudia túžia po bezsennej noci. Ja nie. Cez deň sa bojíme snívať, lebo sa bojíme vlastného zlyhania z nenaplnenia týchto snov. V noci chceme mať pokoj od snov, lebo sa bojíme vidieť pravdu a pozrieť sa do vlastného zrkadla. V našich snoch však máme ukryté poklady.

SNÍVAJME A BUĎME ZA SVOJE SNY VĎAČNÍ ... MÁME V NICH POKLADY

Ľudia túžia po bezsennej noci. Ja nie. Cez deň sa bojíme snívať, lebo sa bojíme vlastného zlyhania z nenaplnenia týchto snov. V noci chceme mať pokoj od snov, lebo sa bojíme vidieť pravdu a pozrieť sa do vlastného zrkadla.

Naše nočné sny sú prejavom nášho podvedomia. Sú vyjadrením našich strachov, nespracovaných traumát, potlačených pocitov viny či krivdy, nevyslovených túžob, detských zranení. Môžu to byť veci, ktoré v živote nevieme uchopiť na vedomej úrovni, prípadne sa ich bojíme uchopiť. Alebo ich možno nie sme pripravení vidieť v bdelom stave.

V snoch môžeme nájsť množstvo odpovedí. Už roky ich porozujem, pracujem s nimi. No až pred nejakou dobou som sa rozhodla si ich poctivo všetky zapisovať. Musím vám povedať, že je to teda veľmi zaujímavý denníček, jazda na rozbúrenom býkovi je oproti tomu nič. Ale ja mám divoké jazdy celkom rada. A mám rada aj nové zážitky. No a to v snoch rozhodne nechýba. Každý jeden deň mám vďaka nim nový AHA moment. Každý deň sa zo svojich snov niečo naučím. Či o sebe samej, či o hrách môjho ega, či o svete okolo mňa, okolo nás. Som za ne nesmierne vďačná.

Raz v noci sa mi snívalo o smrti moje kamarátky, duchovnej sestry. Keď som jej ďalšie ráno o tom písala (lebo som pocítila potrebu vyjadriť jej moje pocity k nej), hádajte čo?  Večer než išla spať, spájala sa so mnou. Trápila sa, resp. jej ego sa trápilo. Bála sa ho pustiť, bála sa ho nechať zomrieť. No nakoniec to urobila a mne sa táto jej smrť zhmotnila v sne. Vďaka môjmu zdielaniu sna s ňou, sme tam našli ešte množstvo odpovedí, množstvo kúskov puzzle, ktoré do seba krásne zapadli. Och, bolo to krásne, až mám po tele zimomriavky.

Nechcite mať bezsenné noci. Radšej sa naučte svoje sny čítať, chápať. Učte sa z nich, spoznávajte sami seba. Vďaka nim sa môžete vraciať k svojej podstate, môžete žiť seba. Lebo vďaka ním a vašej odvahe sa TIENE STANÚ SVETLOM.

Ďalšie články v kategórii

Psyché

Odpustenie

Odpustenie je kľúčová esencia v živote každého človeka. No vedieť odpustiť je dnes doslova umenie. Odpustením prepúšťame z tela niečo, čo nám už neslúži a čo je pre nás toxické. Odpustením prijímame život a ľudí v ňom. Ako môžeme odpustiť sami sebe a ako odpustiť ľuďom okolo nás? Súvisí odpustenie so sebaláskou? Odpovede nájdete v rozhovore so mnou. 

Kategória
Psyché
15.12.2021
Čítať ďalej→

Rozvod či rozchod neznamená zlyhanie

Rozchod alebo rozvod neznamená zlyhanie! Častokrát je to ale v spoločnosti a nami tak vnímané... Ja keď som sa rozvádzala, v rodine znela veta: "Toto je naša karma, čo sme komu urobili?" Kamarátka mi zas vravela: "Ako je možné, že ty sa rozvádzaš, veď si terapeutka." Ja som to však videla ináč.

Kategória
Psyché
13.9.2021
Čítať ďalej→

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie