Lepia sa na nás energie iných ľudí?

Určite ste už v nejakých ezoterických kruhoch počuli, že sa na vás môžu nalepiť energie iných ľudí. Možno ste aj uverili tomu, že keď sa cítite po nejakom stretnutí unavení, môže za to tá osoba. Ja mám na to trošku iný vhľad a vysvetlenie. Lepí sa to na nás alebo nám skutočne iba lepí?

Nedávno sa ma na seminári opýtala nová žena: "Monika, a tie emócie, ktoré tu budeme vypúšťať, to sa potom nalepí na mňa?"  

Keď som to po pár hodinách povedala Deniske (mojej kuchárke na seminároch), jej odpoveď to vyjadrila úplne presne: "Veď ty by si už musela byť chodiaci diabol". Až na pár detailov môžem potvrdiť, že diabol nie som.

Na túto tému ste už možno počuli niekoho rozprávať, hlavne v ezo svete, kde sa všetko na všetkých lepí. Skôr si myslím, že niekomu lepí.

Ak sa na nás nejaká emócia či zranenie iného človeka "nalepí", je to z dôvodu, že nám to ukáže tú našu boliestku, to, čo my si ešte potrebujeme v tejto téme preliečiť. Príde nám ako naše zrkadlo, ako ukazovateľ nášho vnútorného sveta.

Je nám ťažko po rozhovore s niekým? Cítime sa vyčerpaní zo stretnutia? Namiesto obvinenia toho človeka sa pýtaj seba: Z čoho mi je konkrétne ťažko? Čo ma v tom rozhovore vyrušovalo? Čo mi stláčalo gombíky? Čo som už nechcela viac počúvať či robiť?  

Možno máš už dosť motania sa v príbehoch, možno máš už dosť počúvania ľudí, ktorí sa stále ľutujú, možno si išiel na to stretnutie, aj keď sa ti vôbec nechcelo, možno už dávno cítiš, že s touto osobou by si mal svoju cestu ukončiť....

Je ti ťažko v nákupnom centre? Jasné že je, veď tam je otrasný vzduch... Keby bol taký vzduch v Oshovom centre, tak z tade určite neodídeš a nepovieš, že je tam ťažká energia. Povieš, že sa ti spustil nejaký "proces" a otvára sa ti niečo transformačné. A asi pôjdeš objať strom.

Keby to bola pravda, že sa na nás lepia všetky energie, emócie a zranenia iných ľudí, tak tu všetci pokapeme do týždňa...

Predpokladám, že veľa ľudí so mnou nebude súhlasiť a to je úplne v poriadku. Môj názor nie je dogmatický, iba diabolský :) A možno to niekomu aj v živote uľaví. Lebo poviem vám, že chodiť po svete s myšlienkou strachu, že ma všetci svojou energiou ohrozujú, musí byť fest náročné....

No a ak by ste sa itak cítili polepený všelijakými srajdami, či svojimi či iných ľudí, tak môžete sa k nám v lete pridať na Ajurvédsky pobyt, kde vás prečistia od hlavy po päty:
https://www.monikahodasova.sk/ajurvedsky-pobyt-na-sri-lanke

Alebo si môžete prísť zažiť diabolské prostredie mojich seminárov:
https://www.monikahodasova.sk/prebudenie-vedomej-zeny

Do skorého videnia, počutia, lepenia sa

Ďalšie články v kategórii

Psyché

Ako sa spojiť sama so sebou

Častokrát hľadáme zbytočne veľmi komplikované spôsoby dosiahnutia úplne základných vecí. A tak je to aj pri spájaní sa so svojím telom. Vnútorná žena, vnútorný muž, silové zviera, bohyňa, bojovník... hľadáme archetypy, hľadáme nehmatateľné a pritom úplne zabúdame na základy. A na nich to celé stojí. 

Kategória
Psyché
28.5.2024
Čítať ďalej→

Finančná hojnosť

Dnes už je ťažké nájsť terapeuta, ktorý vám nesľúbi, že ak absolvujete jeho program, budete bohatí. Niekde sa však asi chyba stala, keďže tu tých ezoterických milionárov stále nevidím. Opať by som vám rada dala krátky návod, ako to vidím ja. 

Kategória
Psyché
28.5.2024
Čítať ďalej→

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie