Skutočná cesta do hĺbky

Cesta ženskej duše

Zážitkový seminár, ktorý ťa spojí s tvojou ženskou esenciou. Celostný terapeutický prístup v štyroch liečivých dňoch, vyhradený pre malú skupinku žien. Seminár, na ktorom ťa láskavo prevediem zraneniami z tvojho detstva, dospievania až dospelého života. Seminár, na ktorom pochopíš, kým vlastne si, aké je tvoje smerovanie a čo ti bráni žiť svoj život v plnom potenciáli. Ak si pripravená naozaj vidieť cestu svojej ženskej duše a odstrániť z nej polená, ktoré ti ju bránia žiť naplno, tak si pripravená aj na seminár.

Ilustrácia Vedomej a Prebudenej ženy sediacej v meditačnom zásede

Najbližšie termíny:

14.-17.9.2023
Vypredané
Ste len krok od toho, aby ste prežili skutočne

Liečivý seminár

Tento štvordňový seminár je unikátny svojou celistvosťou a zároveň láskavosťou. Seminár síce nie je wellnessovým pobytom a ani si na ňom veľmi neoddýchneš. Ukáže ti však komplexnú cestu tvojej duše. Cestu zdravšieho života, šťastnejšieho života, života v hojnosti a láske k sebe samej. Seminár je hlboko liečivý, naplnený stretnutiami so sebou samou, s tvojim predkami, s tvojimi duchovnými sprievodcami, s tvojimi tieňmi, no aj s tvojím vnútorným svetlom. Je to seminár, ktorý ťa iniciuje začať žiť život ako žena s veľkým Ž.

Čo ma na seminári čaká?

 • Rituál Menarche – rituál prvej menštruácie ako iniciácia dievčaťa do svetu žien
 • Rodinné konštelácie
 • Liečenie rodičovských komplexov – vzťah mama a otec
 • Práca s vnútorným dieťaťom
 • Práca s archetypami – poznanie samej seba
 • Práca s elementami
 • Práca s vlastnými tieňmi
 • Odstraňovanie blokád hojnosti v živote
 • Práca s emóciami a emočnými blokmi
 • Práca s podvedomím
 • Joga, tanec, zdravá výživa a meditácie
 • Mnoho iného

čo mi to prinesie?

Môžeš prísť naozaj o veľa! Dlhoročne potláčané emócie, detské komplexy, nezdravé presvedčenia a vzorce správania, zranenia, strachy, bolesti, rôzne fyzické ochorenia, úzkosti či neistoty. Môže ťa obrať o bolestivú a silnú menštruáciu, takisto ti môže zobrať tvoje bloky v hojnosti. Môže ťa obrať o pocity, že nie si dosť dobrá, múdra, pekná, jednoducho že nie si dosť.

V čom ma to obohatí?

Ak hľadáš sprievodcu, ktorý vyrieši tvoje problémy za teba, ak hľadáš skratky, či niekoho, kto s tebou bude trénovať pozitívne afirmácie, potom ja nie som tá správna osoba. To, čo ti ja sľubujem je, že sa budeme ponárať do hĺbky a že budeme spolu pátrať po skutočných príčinách tvojich problémov. Vďaka tomu ti môže seminár priniesť do života ľahkosť, zdravie, naplnenie a lásku k sebe samej.

Spoznáš cestu svojej ženskej duše a vďaka nej budeš môcť kráčať životom slobodnejšie.

čaká na vás skutočne

Bohatý program...

... ktorého súčasťou je nádherný a v živote ženy veľmi dôležitý rituál – rituál menarche. Je to rituál prvej menštruácie, ktorý by si malo zažiť každé dievča, keď sa stáva ženou. Prepisujú sa nim nezdravé presvedčenia a vzorce spojené s krvácaním, ktoré sme si v puberte vytvorili a kvôli ktorým väčšina žien každý mesiac trpí v bolestiach a odpore k svojmu telu. Okrem toho budeš mať možnosť preliečiť staré rodičovské komplexy, cez ktoré žiješ svoj dospelý život, či stretnúť sa so všetkými svojimi základnými ženskými archetypami. Takisto sa naučíš pracovať so svojím telom zdravo, vyživujúco a budeš sa opäť prepájať so svojimi potlačenými pocitmi a emóciami. To všetko v láskavom a bezpečnom kruhu žien.

Pre koho je seminár určený?

Pre ženu, ktorá chce spoznať viac samú seba. Pre ženu, ktorá sa chce ponoriť viac do svojej ženskej esencii. Pre ženu, ktorá sa necíti dostatočne pekná, múdra, dobrá, zdravá, šťastná… Pre ženu, ktorá chce prijať že je žena, so všetkým čo k tomu patrí. Pre ženu, ktorá má zablokovanú hojnosť v živote. Pre ženu, ktorú trápia fyzické problémy. Pre akúkoľvek ženu.

Podmienkou vstupu na seminár je absolvovanie prvých dvoch levlov semináru Prebudenie vedomej ženy. Tieto dva semináre sú svojim obsahom aj energiou úplne iné. Obidva sú veľmi liečivé – Cesta ženskej duše je viac uvoľnený a viac nežný, Prebudenie vedomej ženy je viac hlboký a transformačný. Absolvovanie obdivoch seminárov sa navzájom nevylučuje.

Cena:

450,- Eur s DPH

Cena zahŕňa kurzovné, ubytovanie a plnú penziu

Informácie pre najbližší seminár

Tento seminár sa na rozdiel od semináru Prebudenie vedomej ženy koná iba raz ročne. Seminár nie je wellnessovým pobytom a ani si na ňom veľmi neoddýchneš. Ak si pripravená naozaj vidieť cestu svojej ženskej duše a odstrániť z nej polená, ktoré ti ju bránia žiť naplno, tak si pripravená aj na seminár. Ak nie si šoférka, kvôli odvozu sa trápiť nemusíš. Ja spájam ženy do áut, zatiaľ sme to vždy krásne vymysleli a všetky sa dostali na miesto určenia.

Termín:

5.-8.9.2024
Začiatok seminára:
Štvrtok o 17:00
Koniec seminára:
Nedeľa o 14:00

Miesto konania:

Stará Bystrica

Referencie

Pre mňa MEGA posilňujúci seminár, ktorý sa nedá ani všetkými slovami opísať. Treba zažiť. V živote som nič také liečivé nezažila. Všetky, ktoré máte rôzne trápenia, zverte sa do rúk Moniky, pre mňa ženy, profesionálky, ktorá cez svoje prežitie pomáha ostatným ešte nevedomým ženám, nájsť v sebe silu a poraziť všetky prekážky, ktoré ich blokujú. A všetkým ženičkám, ktoré so mnou zdieľali tento víkend tú hromadnú energiu zo ďakujem a skláňam sa ako sme to dali.

Linda Š.

Dada

K Monike som prišla prvýkrát na terapiu Cesta. Bola som v tom čase veľmi nešťastná a zúfalá, plná strachov a obáv, úzkosti, ktoré sa rokmi stupňovali. Lekári mi chceli predpisovať antidepresíva, no ja som vedela, že tým opäť potlačím všetky emócie a nevyliečim sa. Už po prvom stretnutí s Monikou som sa cítila lepšie. Monika bola úžasná, cítila som ku nej obrovskú dôveru. Presne vedela, ako na mňa a na moju neustále pracujúcu ustráchanú myseľ. Terapie boli intenzívne, v mojom živote prichádzalo k zmenám. Začala som sa cítiť silnejšia, sebavedomejšia, spoznala som svoje strachy, učila sa spracovávať svoje emócie. Časom mi poradila aj zmenu stravy kvôli zdravotných problémom, ako hrčky v prsníkoch, ekzém a iné.. Už po mesiaci som videla výsledok, ekzém na ruke úplne zmizol a mám pocit, že hrčky v prsníkoch sú menšie. Na odporučenie Moniky som absolvovala seminár Donna Divina, za čo som jej veľmi vďačná. Bol to neskutočný, úžasný, transformačný zážitok. Práca na sebe je dlhodobý proces, niekedy veľmi ťažký, ale zároveň krásny a naplňujúci. Monike patrí moje veľké ďakujem, veľmi si ju vážim a môžem len odporúčať všetkým, čo majú akýkoľvek problém (zdravotný, psychický) alebo si len nevedia poradiť s nejakou životnou situáciou.

Janka

Konzultácie s Monikou sú pre mňa skutočným obohatením. V júni 2015 som zmenila jedálniček podľa jej rád a napriek mojej prirodzene skeptickej povahe sa nestíham diviť aké zmeny sa v mojom živote udiali. Od detstva som mala problémy s trávením. Vlastne som si ani nevedela predstaviť aké to je, keď má človek po jedle dobrý pocit. Až kým som ho nezažila... Vyriešili sa mi chronické problémy s pleťou (tiež sa mi nechcelo veriť, že je to naozaj možné), mám omnoho viac energie, chuti niečo robiť - či už so sebou alebo so svetom okolo. Prirodzene som schudla okolo 6 kíl a ani neviem ako. Nebol to totiž môj prvotný cieľ. Monika ma na mojej novej ceste celý čas sprevádzala. Vždy bola ochotná poradiť, skonzultovať, ukázať či navariť. Boli sme spolu dokonca aj nakupovať. Je šikovná a ochotná a čo sa týka stravy, jednou z jej najväčších predností je to, že nie len radí, ale tak naozaj aj žije. Je pre mňa prototypom zdravého životného štýlu. Cvičí, rozvíja sa... Skrátka človek, pri ktorom cítim, že mu môžem dôverovať. Za ostatných pár mesiacov som sa aj ja veľa naučila. Vidím absurdnosť mnohých smiešnych diét a spôsobov stravovania, pochopila som, čo znamená dávať organizmu dobrú výživu. Naučila som sa, čo mám z jedálnička vylúčiť, ale aj omnho podstatnejšiu vec a to - čo do neho zaradiť, čo moje telo naozaj potrebuje. Jesť pre zdravie je skvelý pocit. Vyskúšajte ho! Monika Vás touto životnou zmenou kompetentne prevedie.

Simona T.

Mon, ani 1000 slov vďaky nemôže sprostredkovať tú obrovskú vďačnosť, úctu a lásku, ktorú voči tebe cítim. Bol to s tebou úžasný zážitok a v mojich očiach si sa stala Bohyňou, Vedmou, Kráľovnou, ktorú chcem nasledovať. Z celého srdca ti ďakujem, z celej svojej duše ti ďakujem, celým svojim telom ti ďakujem. ZACHRÁNILA SI MA. ZACHRÁNILA SI MOJE JA, len vďaka tebe sa mi podarilo aspoň na chvíločku si zažiť, aké to je nebyť tým, o kom sa stále snažím seba presvedčiť že som, ale naozaj byť sama sebou - byť ŽENOU - zraniteľnou, ubolenou, slabou, ale MILOVANOU. Odporúčam zažiť si toto dobrodružstvo s tebou každej žene, ktorá hľadá cestu k sebe samej, ktorá sa chce zbaviť toho, čo jej neslúži a začať konečne ŽIŤ láskou a radosťou naplnený a vedomý život.‍

Gabi M.