Ako si zohriať jedlo v práci

Častokrát sa ma pýtajú ľudia túto otázku, tak som sa rozhodla vám priniesť odpoveď sem. Riešenie je veľmi jednoduché, praktické a ešte aj ekologické. My sami túto techniku používame každý deň, teda môj manžel. Mne je veľkým pomocníkom na mojich cestách a teraz v lete na kúpalisku. Ako to teda urobiť?

Kategória
Tipy
7.8.2018
Čítať ďalej→

Celostný prístup k zdraviu

Zdravie je ako puzzle. Treba k nemu viaceré kúsky, aby vytvorilo žiadaný obraz. A keď čo i len jeden kúsok tohto puzzle chýba, už to nie je ono. A tohto stavu dosiahnete jedine celostným prístupom a pohľadom.

Kategória
Tipy
16.11.2017
Čítať ďalej→

Aby trávenie nebolo trápenie

Trávenie sa stalo na Slovensku trápením. 90% mojich klientov má už minimálne jeden príznak narušenej funkcie trávenia, pričom polovica z nich už trpí vážnejším ochorením. Čím to je? Dôvody sú dva. Prvým je vedomá voľba konzumácie nezdravých potravín a druhým je nevedomé nasledovanie „trendy zdravých“ stravovacích návykov, ktoré dokážu spôsobiť ešte väčšiu škodu než prvý spomínaný.

Kategória
Tipy
5.6.2017
Čítať ďalej→

Strašiaci v podpazuší

Nepríjemné „mapy“ pod pazuchou sú veľkým faux pas v dnešnej spoločnosti a rozhodne nám na našej pútavosti nepridávajú. Výsmešné pohľady ľudí nie sú príjemné pre nikoho. Hlavne v prípade, keď je toľko voľne predajných antiperspiranov a deodorantov na našom trhu. Ani jedna z nás

Kategória
Tipy
29.11.2016
Čítať ďalej→

S hormónmi nie sú žarty

Nedávno som sa ocitla v čakárni u gynekológa, kde som mala možnosť vypočuť si zaujímavý rozhovor. Zastavil sa mi nad ním mozog. Ľudia vôbec nerešpektujú svoje telo a prírodu a snažia sa všetkými chemickými prostriedkami „napraviť“ to čo je prirodzené. Len preto, že to nevyhovuje ich tempu života. O čom bol ten rozhovor?

Kategória
Tipy
14.9.2016
Čítať ďalej→

Očista pečene

Pečeň je najväčším vnútorným orgánom v tele. Pečeň je často nazývaná aj čističkou, vďaka svojej funkcii detoxikácie a filtrácie. Prejedanie, alkohol, lieky, no najmä vyprážané jedlá, mäso a nekvalitné tuky môžu viesť k preťaženiu pečene. Ako si urobiť očistu tohto dôležitého orgánu?

Kategória
Tipy
8.4.2016
Čítať ďalej→

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie
Kliknutím na “Beriem na vedomie” súhlasíte s ukladaním cookies vo vašom zariadení za účelom skvalitňovania tejto stránky a zážitku počas jej používania.