Články v kategórii

Strava

Očista deň tretí

Tretí deň očisty podľa čínskeho pentagramu patrí elementu Zem a orgánom slezina a žalúdok. Aké potraviny by sme mali v tento deň jesť? Ako posilniť svoju slezinu a žalúdok na duševnej úrovni? Toto a ešte oveľa viac sa dozviete v článku.

Kategória
Strava
16.4.2018
Čítať ďalej→

Očista deň štvrtý

Štvrtý deň očisty podľa čínskeho pentagramu patrí elementu Kov a orgánom pľúca a hrubé črevo. Aké potraviny by sme mali v tento deň jesť? Ako posilniť svoje pľúca a hrubé črevo na duševnej úrovni? Toto a ešte oveľa viac sa dozviete v článku.

Kategória
Strava
16.4.2018
Čítať ďalej→

Očista deň piaty

Piaty deň očisty podľa čínskeho pentagramu patrí elementu Voda a orgánom obličky a močový mechúr. Aké potraviny by sme mali v tento deň jesť? Ako posilniť svoje pľúca a hrubé črevo na duševnej úrovni? Toto a ešte oveľa viac sa dozviete v článku.

Kategória
Strava
16.4.2018
Čítať ďalej→

Žujte, aby ste vedeli čo jete

Jedlo by sme mali piť a vodu žuť. Toto je jedno základné pravidlo zdravého trávenia, no málokto ho dodržuje. Ak chcete vedieť, čo skutočne jete, musíte začať poriadne a dôsledne žuť. Žutie je základom tráviaceho procesu a treba mu preto aj venovať náležitú pozornosť.

Kategória
Strava
23.10.2017
Čítať ďalej→

Zdravie máme v svojich rukách

Iba vy ste zodpovední za svoje zdravie. Nikto iný. Robte svoje rozhodnutia vedomo. To ako sa budete správať k svojmu telu, sa vždy niekde prejaví. Či na vašom fyzickom zdraví alebo duševnom. Dennodenne robíte rozhodnutia, ktoré opvlyvňujú vaše telo a vaše zdravie! Robte ich prosím vedome.

Kategória
Strava
16.10.2017
Čítať ďalej→

Raňajky - hlavné jedlo dňa

Dnes sú raňajky veľkou polemikou. Raňajkovať či neraňajkovať? A ak áno, tak čo? Ak sa na túto tematiku pozrieme z pohľadu zdravia, odpoveď je rozhodne áno. Ako by teda mali vyzerať vaše raňajky? Na čo si máte dávať pozor a aké sú základné zásady, ktoré by ste mali dodržiavať?

Kategória
Strava
28.6.2016
Čítať ďalej→

Učím sa od najlepších
odovzdávam to najlepšie

Akreditovaný terapeut metódy Cesta
Conscious company ltd., UK
Inštruktor jogy 1. kvalifikačného stupňa
Európska jogová akadémia, SR
Terapeut tradičnej čínskej medicíny
Akadémia tradičnej čínskej medicíny
Plant-based nutrition certificate program graduate
T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies, eCornell, USA
Môj hlad po poznaní je neutíchajúci. Okrem vyššie uvedených certifikovaných programov som absolvovala stovky kurzov v oblasti seba rozvoja a zdravia. A stále absolvujem. V minulosti som tiež pracovala vo farmaceutickom priemysle, kde som mala možnosť vzdelávať sa u viacerých uznávaných lekárov v oblasti gynekológie, urológie, imunológie a dermatológie. Svoje poznatky som následne odovzdávala na mnohých konferenciach a prednáškach pre odbornú verejnosť.
Systemické konštelácie
Počatie a gravidita v čínskej medicíne
Nutričné poradenstvo a výživa
Tantra a zdravá sexualiita
Telové odzbrojovanie
Master lover online course
Self cervix, Being a lover
Kurzy Yoni masáž, Lingam masáž, Yoni vajíčko
Kurzy Ženská ejakulácia, Ženský orgazmus, Bondage, Vaginálne mapovanie a odzbrojovanie
Trauma release
Zdravé varenie - Makrobiotika, vegánska, vegetariánska a raw strava, strava podľa 5 elementov
Alternatívne smery - homeopatia, ajurvéda, meditácie, fytoterapia, naturopatia, očistné metódy, smiechoterapia, muzikoterapia
Masážne terapie - Reflexná terapia, su-jok terapia, shiatsu
Biológia ľudského tela a anatómia
Ženské semináre
Pobyt v tme
Mindfullness, Osho meditácie
Samovzdelávanie
Kliknutím na “Beriem na vedomie” súhlasíte s ukladaním cookies vo vašom zariadení za účelom skvalitňovania tejto stránky a zážitku počas jej používania.